Hurkacz – Altmaier typy i kursy bukmacherskie (28.04.2024)

Hubert Hurkacz ma za sobą pierwsze zwycięstwo w turnieju na kortach ziemnych w Madrycie. Kolejne wyzwanie czeka na Polaka w niedzielę. Poznaj Hurkacz – Altmaier typy przed pojedynkiem o awans do czwartej rundy w Hiszpanii.

 

Hurkacz - Altmaier typy
Icon Sport

Hubert Hurkacz – Daniel Altmaier typy bukmacherskie (ATP Madryt 2024)

Polak wystartował w turnieju w Madrycie w piątek. W pierwszej rundzie Hubert Hurkacz miał wolny los, a w drugiej rundzie rozegrał mecz z Jackiem Draperem. Do wyeliminowania Brytyjczyka potrzebował tylko dwóch setów. Poprawił i tak dobry bilans w rywalizacji z Jackiem Draperem. Mógł myśleć o kolejnym wyzwaniu na korcie ziemnym w Hiszpanii.

Drugim przeciwnikiem Huberta Hurkacza będzie Daniel Altmaier. Niemiec ma za sobą dwa mecze rozegrane w Madrycie i nie przegrał w nich ani jednego seta. Eliminował Martina Landaluce oraz rozstawionego z numerem 31. Arthura Flisa. Daniel Altmaier jest notowany na 61. miejscu w rankingu ATP i spróbuje sprawić niespodziankę w meczu z Polakiem.

25-letni Daniel Altmaier dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi, ponieważ mierzy 188 centymetrów. W przeszłości zwyciężył w sześciu turniejach rangi Challenger na kortach ziemnych. Także rozgrywany na mączce Roland Garros jest ulubionym turniejem wielkoszlemowym Niemca. W 2020 roku Daniel Altmaier awansował do czwartej rundy w Paryżu. Eliminował wtedy Feliciano Lopeza, Jana-Lennarda Struffa i Matteo Berrettiniego.

Hubert Hurkacz spotkał się w przeszłości z Danielem Altmaierem na korcie ziemnym w Poznaniu. Konfrontacja zakończyła się po dwóch setach zwycięstwem Polaka. Później lepiej potoczyła się kariera obecnie dziewiątego zawodnika rankingu ATP. Nasze Hurkacz – Altmaier typy to awans Polaka. Spodziewamy się, że obaj tenisiści będą z powodzeniem bronić własnego podania i w meczu zostanie rozegrane ponad 22.5 gema.

Hurkacz – Altmaier kursy bukmacherskie

W zakładach bukmacherskich Polak jest faworytem meczu. Jego szansa na awans jest oceniana jeszcze wyżej niż w poprzednim spotkaniu przeciwko Jackowi Draperowi. Polak jest bardziej doświadczonym tenisistą. Zwycięstwo Huberta Hurkacza można obstawiać po kursie 1,33. Z kolei wygraną Daniela Altmaiera po kursie 3,40. Rozegranie powyżej 22.5 gema w meczu można zagrać po kursie 2,65.

Kiedy gra Hurkacz z Altmaierem? O której godzinie?

Hubert Hurkacz rozegra swój drugi mecz w Madrycie w niedzielę. Starcie z Danielem Altmaierem rozpocznie się jako trzecie od godziny 11 w Stadium 3. Tenisiści są spodziewani na korcie po godzinie 14.

Gdzie oglądać Hurkacz – Altmaier? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza z Danielem Altmaierem w turnieju ATP Madryt 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Superbet. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w kanale Polsat Sport 2.

OGLĄDAJ TUTAJ