Hurkacz – Baez typy i kursy bukmacherskie (14.05.2024)

Hubert Hurkacz w drugim meczu z rzędu zmierzy się z Argentyńczykiem. Już dzień po wyeliminowaniu Tomasa Martina Etcheverry'ego, spotka się na korcie ziemnym w Rzymie z jego rodakiem. Poznaj typy Hurkacz – Baez przed pojedynkiem o awans do ćwierćfinału turnieju.

Hurkacz - Baez typy
Iconsport

Hubert Hurkacz – Sebastian Baez typy bukmacherskie (ATP Rzym 2024)

Reprezentant Polski jest w drugim tygodniu prestiżowego turnieju na kortach ziemnych w Rzymie. W drabince nie ma już Novaka Djokovicia, Rafaela Nadala, a przed rozpoczęciem imprezy wycofali się z niej Jannik Sinner oraz Carlos Alcaraz. Pod nieobecność tych zawodników nie brakuje chętnych do odniesienia turniejowego zwycięstwa. Jednym z nich jest Hubert Hurkacz.

Na drodze reprezentanta Polski do ćwierćfinału stanie Sebastian Baez. Argentyńczyk zajmuje 19. miejsce w rankingu ATP i podobnie jak wielu południowców czuje się dobrze na kortach ziemnych. Hubert Hurkacz poradził już sobie jednak z dwoma latynosami i nie zamierza zatrzymać się we wtorek. Za wrocławianinem są wygrane w dwusetowych meczach z Rafaelem Nadalem i Tomasem Martinem Etcheverrym.

Sebastian Baez jest rozstawiony w drabince z numerem 17. Za nim również dwie wygrane odniesione w Rzymie. 23-letni zawodnik zwyciężał w dwusetowym meczu z Dusanem Lajoviciem, a także wyeliminował w trzech partiach Holgera Rune. Pokonanie Duńczyka na pewno nakazuje uważać na Sebastiana Baeza.

Hubert Hurkacz rozegrał w Rzymie pierwsze w karierze mecze z Rafaelem Nadalem i Tomasem Martinem Etcheverrym. Tak samo będzie we wtorek, ponieważ nie miał wcześniej możliwości spotkania się na korcie z Sebastianem Baezem. Liczymy na pójście za ciosem Huberta Hurkacza. Dlatego nasze Hurkacz – Baez typy to wygrana Polaka. Zanosi się na zacięte starcie, w którym zostanie rozegranych powyżej 22.5 gema.

Hurkacz – Baez kursy bukmacherskie

Hubert Hurkacz przystąpi do meczu w roli faworyta. Nawet nieco większego niż przed spotkaniami z Rafaelem Nadalem i Tomasem Martinem Etcheverrym. Po notowaniach bukmacherskich widać, że wcześniejsze występy Polaka w Rzymie zrobiły pozytywne wrażenie. Zwycięstwo Huberta Hurkacza można obstawiać po kursie 1.45. Z kolei wygraną Sebastiana Baeza po kursie 2.75. Rozegranie powyżej 22.5 gema można zagrać po kursie 1.90.

Kiedy gra Hurkacz z Baezem? O której godzinie?

Hubert Hurkacz powróci na kort w Rzymie we wtorek. Jego konfrontacja z Sebastianem Baezem będzie czwartą od godziny 11 na korcie Pietrangeli. Tym samym oszacowanie godziny rozpoczęcia meczu jest trudne. Powinno to wydarzyć się po godzinie 16.

Gdzie oglądać Hurkacz – Baez? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza z Sebastianem Baezem w turnieju ATP Rzym 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Fortuna. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w kanale Polsat Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ