Hurkacz – Bautista Agut typy, o której i gdzie oglądać?

Polacy awansowali do 1/2 finału ATP Cup. Podczas pojedynku z Hiszpanami, najbardziej ciekawi nas mecz Huberta Hurkacza z Roberto Bautistą Agutem.

Bautista Agut – Hurkacz typy bukmacherskie: 07/01/2022

Nasza redakcja przygotowała typy na te mecz.

Hurkacz - Bautista Agut typy

Hurkacz da radę faworyzowanemu Hiszpanowi?

Zdaniem bukmacherów, faworytem zbliżającego się meczu jest Roberto Bautista Agut. Spoglądając w statystyki, ten fakt nie może jednak dziwić. Owszem, Hubert Hurkacz jest 9. rakietą świata, a Hiszpan sklasyfikowany jest na 19. miejscu rankingu ATP. Jednak zdaniem ekspertów nie to jest kluczowe. Do tej pory w dwóch dotychczas rozegranych bezpośrednich meczach górą był Bautista Agut. Hiszpan pokonał Hubiego zarówno podczas ATP Masters 1000 w Cincinnati (2019 rok) 7:6(6), 6:3 oraz podczas turnieju halowego w Kolonii (2020) 7:6(4), 5:7, 6:0. Dodatkowo Bautista Agut podczas ATP Cup nie stracił nawet jednego seta, a grał z nie byle kim, bowiem przeciwko Lajoviciowi (ATP 33), Ruudowi (ATP 8) oraz Garinowi (ATP 17).

Czy Hubert Hurkacz będzie w stanie przełamać dobrą dyspozycję tenisisty z Półwyspu Iberyjskiego? Na to liczymy, że w końcu utrze nosa Hiszpanowi. Stąd nasze na Hurkacz – Bautista Agut typy na zwycięstwo Polaka. Jak dobrze wiemy, pod presją Hurkacz potrafi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i tak powinno być i teraz. Polska z meczu z Hiszpanią stoi przed ogromną szansą awansu do finału wielkiej imprezy, jaką jest ATP Cup. Pojedynek Hubert Hurkacz – Roberto Bautista Agut może być ku temu kluczowy.

Gdzie oglądać Hurkacz – Bautista Agut? Transmisja

Mecz Hurkacza z Bautistą Agutem pokaże stacją Polsat Sport. Tam zobaczysz także inne mecze rywalizacji Polska – Hiszpania, a więc między innymi Kamil Majchrzak – Pablo Carreno Busta. Stream online poleci z kolei u legalnych bukmacherów (np. Betclic oraz Fortuna), a skrót meczu Hurkacza znajdziesz na oficjalnym kanale Youtube turnieju ATP Cup.

O której mecz Hurkacz – Bautista Agut? Kiedy grają?

Mecz Polski z Hiszpanią rozpocznie się 7 stycznia 2022 roku, o 7:30. Jako pierwszy zagra Kamil Majchrzak, a tuż po nim na korcie pojawi się Hubert Hurkacz. Spotkanie Hurkacz – Bautista Agut powinno rozpocząć się około godziny 9:30.

FAQ

bautista agut hurkacz typy

  • Jakie są na Hurkacz – Bautista Agut typy?

Sprawdzisz je w naszym tekście.

  • Kiedy początek?

Około 9:30.