Hurkacz – Corić typy, kiedy, o której grają, gdzie oglądać ćwierćfinał ATP Wiedeń 2022?

Hubert Hurkacz nie poddaje się w walce o ATP Finals. Polak awansował do ćwierćfinału ATP Wiedeń 2022. Kiedy gra Hurkacz i z kim? Jego rywalem będzie póki co największa niespodzianka austriackiego turnieju, a więc Borna Corić. Sprawdź nasze typy.

Hubert Hurkacz – Borna Corić typy i kursy na ćwierćfinał (28.10.2022)

Wiemy już z kim Hurkacz zagra w ćwierćfinale ATP w Wiedniu. Jego rywal to Borna Corić. Chorwat nieoczekiwanie pokonał jednego z największych faworytów wiedeńskiego turnieju, Stefanosa Tsitsipasa. Czy Hurkacz ma się czego bać? Zapraszamy na analizę meczu.

Hurkacz - Corić typy

Zacznijmy od tego, że po zwycięstwie Huberta Hurkacza nad Emilem Ruusuvuorim, wszyscy spodziewali się, że Polak o półfinał ATP Wiedeń 2022 zagra przeciwko Stefanosowi Tsitsipasowi. Tymczasem Grek musiał uznać wyższość wspomnianego Borny Coricia. Mecz, pomiędzy Coriciem, a Tsitsipasem trwał blisko 3 godziny, a Chorwat odrabiał ze stanu 0:1, żeby ostatecznie wygrać trzeciego seta po tie-breaku. Co ciekawe, to drugi mecz w Wiedniu, który Corić rozstrzygał w trzech setach. Wcześniej w ten sam sposób wygrał z Halysem.

To samo trzeba napisać, jeżeli chodzi o Huberta Hurkacza. Polak także wygrał 2:1 i to zarówno w pierwszym meczu przeciwko Tiafoe, jak i w drugim przeciwko Ruusuvuoriemu. Oba mecze miały też bliźniaczy przebieg, bowiem Hurkacz po wygraniu pierwszego seta, stracił prowadzenie w drugim i konieczna była trzecia partia, która w obu przypadkach zakończyła się wygraną Polaka.

Hurkacz jest wciąż w grze o ATP Finals i dobrze byłoby, żeby odprawił z kwitkiem Coricia. Obaj tenisiści grali ze sobą już dwukrotnie. Na ATP Cup w 2020 roku lepszy okazał się Hurkacz, a rok wcześniej w Monaco, ze zwycięstwa cieszył się Corić. Chorwat to obecnie 27. rakieta świata. Stawiamy na Hurkacz – Corić typy na wygraną Polaka, ale spodziewamy się 3-setowego meczu. Zwłaszcza, że w trzech setach kończyło się każde z czterech ostatnich spotkań Huberta Hurkacza.

Bezpośrednie mecze Hurkacz – Corić

  • Corić – Hurkacz 0:2 (ATP Cup 2020)
  • Corić – Hurkacz 2:1 (Monaco 2019)

Kiedy gra Hurkacz, o której w ćwierćfinale ATP Wiedeń 2022?

Mecz Hurkacz – Corić zaplanowano na piątek, 28 października 2022 roku. Spotkanie rozpocznie się nie wcześniej, niż o godzinie 17:30. Wszystko dlatego, że mecz Hurkacz – Corić będzie trzecim w kolejności, podczas sesji rozpoczynającej się o godzinie 13:00.

Gdzie oglądać Hurkacz – Corić? Transmisja meczu

Spotkanie Hurkacz – Corić obejrzysz na antenie Polsat Sport, a dodatkowo stream online za darmo na stronach bukmacherów.

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Tenis za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

superbet

Darmowe transmisje w Superbet.