Hurkacz – Davidovich Fokina typy, o której godzinie, gdzie obejrzeć transmisję? ATP Madryt

Hubert Hurkacz awansował do drugiej rundy mocno obsadzonego turnieju w Madrycie. Rywalem Polaka będzie reprezentant gospodarzy, Alejandro Davidovich Fokina.

Polak wygral, czas na kolejny mecz – tutaj typy.

Typy przed meczem Hubert Hurkacz – Alejandro Davidovich Fokina (04.05.2022)

Zanim przejdziemy do zapowiedzi meczu oraz przedstawienia informacji o transmisji i godzinie rozpoczęcia, sprawdź nasze na Hurkacz – Davidovich Fokina typy.

Złe dobrego początki?

Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek turnieju ATP Madryt w wykonaniu Huberta Hurkacza. Owszem, spodziewaliśmy się, że Hugo Dellien postawi twarde warunki, ale nikt nie przypuszczał, że Hurkacz będzie musiał z siebie wyciskać siódme poty. Ostatecznie Polak po prawie trzygodzinnym dreszczowcu pokonał Boliwijczyka i awansował do drugiej rundu Mutua Madrid Open. W niej Hubi zagra z Alejandro Davidovichem Fokiną. Hiszpan uwielbia grę na mączce, ale i Hurkacz z meczu, na mecz udowadnia, że poprawił umiejętności na mączce. Dodajmy, że Davidovich Fokina na otwarcie turnieju dość pokonał 2:0 Harrisa.

hurkacz davidovich fokina typy

Czego się spodziewać, jakie są nasze Hurkacz – Davidovich Fokina typy? Przede wszystkim stawiamy na zacięty mecz, ale uważamy, że to Polak rozstrzygnie go na swoją korzyść. Hubi jest lepszym tenisistą od Hiszpania i jeżeli będzie miał swój dzień, to będzie potrafił wytrącić z rąk rywala wszelkie argumenty. Nawet, jeśli ten preferuje grę na mączce i jest faworyzowany przez bukmacherów.

Do tej pory Hurkacz i Davidovich Fokina grali ze sobą trzy razy. Jeden mecz miał miejsce w 2020 roku, a dwa w 2021 roku. Bilans rywalizacji to 2:1 na korzyść Hiszpana, ale ostatnie spotkanie, rozegrane podczas turnieju w Cinicinnati zakończyło się wygraną Hubiego 2:1. Co ciekawe, za wyjątkiem turnieju w Montpellier, gdzie Davidovich Fokina wygrał dość pewnie, dwa pozostałe bezpośrednie mecze były niezwykle zacięte. Tego samego spodziewamy się i tym razem. I podobnie, jak w meczu przeciwko Dellienowi, liczymy, że Hubert Hurkacz w kluczowych momentach da popis swojego geniuszu, zagrywając nieprawdopodobne piłki.

Kiedy gra Hurkacz – Davidovich Fokina? O której godzinie początek?

Spotkanie zostanie rozegrane 4 maja 2022 roku, jako trzecie na korcie. Sesja rozpoczyna się o 12:00, a to oznacza, że mecz Hurkacz – Davidovich Fokina zacznie się około 16:00.

Gdzie obejrzeć Hurkacz – Davidovich Fokina? Transmisja na żywo

Transmisja turnieju ATP Madryt i meczu Hurkacz – Davidovich Fokina jak zwykle na sportowych kanałach Polsatu. Warto więc przejrzeć plan transmisji na Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News, bowiem na jednym z nich będzie można oglądać polsko-hiszpański pojedynek. Dodatkowo, transmisja online na Polsat Box Go.

Często pojawiające się pytania

  • Kto następnym rywalem Hurkacza, jeśli wygra?

Zwycięzca pary Duszan Lajović – Casper Ruud.

  • O której mecz Hurkacz – Davidovich Fokina i gdzie obejrzeć?

Około 16:00. Szczegóły nt. transmisji w naszym tekście.

  • Gdzie znajdę najlepsze na Hurkacz – Davidovich Fokina typy?

Darmowe typy bukmacherskie znajdziesz po przejściu na naszą stronę. Tam też prezentujemy kursy.

0 0 votes
Article Rating