Hurkacz – Djoković typy, transmisja, kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać mecz 1/4 finału ATP Madryt?

Turniej Mutua Madrid Open wkracza w decydującą fazę. Czas na ćwierćfinały i arcytrudny pojedynek Huberta Hurkacza z Novakiem Djokoviciem.

Zobacz zapowiedź półfinałów.

Novak Djoković – Hubert Hurkacz typy, kursy i zakłady (06.05.2022)

Na sam początek rzuć okiem, jak wyglądają nasze na mecz Hurkacz – Djoković typy bukmacherskie, a kawałek niżej, zapoznasz się z zapowiedzią spotkania.

Czy Hurkacz dokona niemożliwego?

Cóż, nie ma co ukrywać, pokonanie Novaka Djokovicia wydaje się niemożliwe, albo mówiąc precyzyjniej, arcytrudne. Serb na otwarcie turnieju łatwo uporał się z Gaelem Monfilsem, a w drugiej rundzie awans dostał za darmo, po tym, jak z imprezy w Madrycie wycofał się Andy Murray. Djoković to lider światowych list, tenista klasa sama w sobie. W dodatku Serb jest głodny triumfów, bowiem w tym sezonie, nie sięgnął jeszcze po żaden tytuł. Pokonanie go przez Hurkacza będzie nie lada wyzwaniem. Polak zanotował na ATP Madryt dwa dreszczowce, a w 1/8 finału pokonał faworyzowanego Dusana Lajovicia. Hurkacz nie zagrał na swoim poziomie, ale w kluczowych momentach był skuteczny. Żeby mysleć o ograniu Djokovicia, musi znacząco poprawić i ustabilizować swoją grę. Czy tak się stanie?

Z jednej strony serce podpowiada, że tak. Wierzymy, że Polak zagra swój najlepszy tenis. Z drugiej jednak, zakłady bukmacherskie to chłodna kalkulacja, a ta nie może być inna, niż na mecz Hurkacz – Djoković typy na wygraną Serba. Do tej pory, obaj tenisiści grali ze sobą trzy razy. Trzykrotnie górą był Djoković. Pokonał Hurkacza w Paryżu, na Wimbledonie oraz na French Open.

hurkacz djoković typy

Choć stawiamy na wygraną Serba, to przeczuwamy, że Hubert Hurkacz łatwo broni nie złoży. Stąd na Hurkacz – Djoković typy na trzy sety. Warto tu uwzględnić, że Serbowi nigdy przeciwko Polakowi nie grało się łatwo. Dwa ostatnie mecze to dwugodzinny i trzygodzinny pojedynek, w których Hurkacz urwał Djokoviciowi po secie. Stawiamy na to, że tym razem będzie podobnie. Zwłaszcza, że Hurkacz ma pewien handicap. Spędził na kortach w Madrycie znacznie więcej czasu, niż Djoko. Serb nie grał w 1/8 finału, gdyż Murray się wycofał, a więc tutaj można poszukać szans Polaka na zniwelowanie przewagi umiejętności, która niewątpliwie jest po stronie lidera światowego rankingu. Djoković może nie być w gazie i w jego grze może być widać przestoje czy nawet słabsze wejście w sam mecz.

Kiedy Hurkacz – Djoković? O której godzinie początek ćwierćfinału ATP Madryt?

Mecz Djoković – Hurkacz zostanie rozegrany już w piątek, 6 maja 2022. Znamy godzinę rozpoczęcia. Panowie wyjdą na kort o godzinie 14:00. Oj, czekają nas gigantyczne emocje!

Hurkacz – Djoković transmisja. Gdzie obejrzeć ten mecz na żywo?

Transmisję na żywo zapewni kanał Polsat Sport. Będzie także prowadzona z Djoković – Hurkacz transmisja online na Polsat Box Go.

Często zadawane pytania

  • Czy Hurkacz wygrał już kiedyś z Djokoviciem?

Nie. Do tej pory wszystkie trzy bezpośrednie mecze wygrał Djoko.

  • O której i kiedy mecz Djoković – Hurkacz?

6 maja 2022 roku, o godzinie 14:00.

0 0 votes
Article Rating