Hurkacz – Etcheverry typy i kursy bukmacherskie (13.05.2024)

Hubert Hurkacz ma za sobą zwycięstwo w prestiżowym meczu z Rafaelem Nadalem. Przed Polakiem kolejne starcie z latynosem w imprezie na kortach ziemnych w Rzymie. Poznaj Hurkacz – Etcheverry typy przed pojedynkiem o awans do czwartej rundy turnieju.

Hurkacz - Etcheverry typy
Iconsport

Hubert Hurkacz – Tomas Martin Etcheverry typy bukmacherskie (ATP Rzym 2024)

Poprzedni mecz był dużym wydarzeniem dla Huberta Hurkacza, ponieważ po raz pierwszy spotkał się na korcie z Rafaelem Nadalem. Niewykluczone, że Hiszpan rozgrywa ostatni sezon w profesjonalnym tenisie. Przed rozpoczęciem meczu eksperci mieli problem z wskazaniem faworyta, ale już w akcji zdecydowanie lepiej prezentował się Polak. Hubert Hurkacz zwyciężył ze specjalistą od gry na kortach ziemnych w dwóch setach.

Po jednym zwycięstwie Hubert Hurkacz znalazł się w drugim tygodniu turnieju w Rzymie. W poniedziałek zagra o awans do czwartej rundy z kolejnym latynosem Tomasem Martinem Etcheverrym. 24-letni reprezentant Argentyny znajduje się na 28. miejscu w rankingu ATP. Jak przystało na południowca, czuje się bardzo dobrze na kortach ziemnych.

Na korcie spotkają się dwaj rozstawieni tenisiści. Pod nieobecność między innymi Jannika Sinnera i Carlosa Alcaraza reprezentant Polski jest w drabince rozstawiony z numerem siódmym, a Tomas Martin Etcheverry z numerem 25. Argentyńczyk ma za sobą zwycięstwo w dwusetowym meczu z Thiago Seybothem Wildem.

Hubert Hurkacz spotka się z najbliższym przeciwnikiem po raz pierwszy, więc powtarza się historia z poprzedniego meczu przeciwko Rafaelowi Nadalowi. Przed Polakiem nowe doświadczenie, ale w takiej samej sytuacji jest jego przeciwnik. Nasze Hurkacz – Etcheverry typy to awans reprezentanta Polski. Zanosi się na ciekawe starcie, w którym zostanie rozegranych powyżej 22.5 gema.

Hurkacz – Etcheverry kursy bukmacherskie

Zgodnie z notowaniami bukmacherskimi, Hubert Hurkacz będzie tym razem faworytem meczu. Za Polakiem przemawia doświadczenie w meczach na wysokim szczeblu, a także wysoka forma prezentowana na kortach ziemnych. Zwycięstwo Huberta Hurkacza można obstawiać po kursie 1.52. Z kolei wygraną Tomasa Martina Etcheverry'ego po kursie 2.55. Rozegranie powyżej 22.5 gema można zagrać po kursie 1.73.

Kiedy gra Hurkacz z Etcheverrym? O której godzinie?

Hubert Hurkacz powróci na kort w Rzymie w poniedziałek. Jego konfrontacja z Tomasem Martinem Etcheverrym będzie trzecią od godziny 13 na korcie Pietrangeli. Polaka i Argentyńczyka można spodziewać się w akcji około godziny 17.

Gdzie oglądać Hurkacz – Etcheverry? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza z Tomasem Martinem Etcheverrym w turnieju ATP Rzym 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera STS. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w kanale Polsat Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ