Hurkacz – Hsu typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (08.10.2023)

Hubert Hurkacz wystartował z powodzeniem w turnieju ATP w Szanghaju. Przed reprezentantem Polski druga konfrontacja na korcie twardym w Chinach. Zobacz Hurkacz – Hsu typy przed meczem o awans do czwartej rundy turnieju.

Hubert Hurkacz – Yu Hsiou Hsu typy i kursy (ATP Szanghaj 2023)

Hubert Hurkacz powrócił do rywalizacji w turniejach ATP po wielkoszlemowym US Open. Przystankiem na drodze reprezentanta Polski jest mocno obsadzona impreza w chińskim Szanghaju. We wrześniu Hurkacza można było zobaczyć w reprezentacji kraju w Pucharze Davisa i w reprezentacji Europy w Pucharze Laver.

Hurkacz - Hsu typy
Icon Sport

W pierwszej rundzie turnieju Hubert Hurkacz miał wolny los. Za wrocławianinem jeden mecz, w którym zwyciężył w dwóch setach z Thanasim Kokkinakisem. Rozstawiony z numerem 16. Polak potrzebował tie-breaka do rozstrzygnięcia pierwszej partii, a druga zakończyła się wynikiem 6:4. Następnym przeciwnikiem Hurkacza będzie notowany dopiero na 184. miejscu w rankingu ATP – Yu Hsiou Hsu z Tajwanu.

Yu Hsiou Hsu dostał się do turnieju głównego przez kwalifikacje, w których zwyciężał z Miljanem Zekiciem i Fajingiem Sunem. Już w drabince głównej Tajwańczyk eliminował Maxa Purcella i niespodziewanie Lorenzo Musettiego. Yu Hsiou Hsu ma ochotę na sprawienie kolejnej sensacji w meczu z Hubertem Hurkaczem.

Polak będzie faworytem meczu i również nasze Hurkacz – Hsu typy, to zwycięstwo rozstawionego zawodnika. Tenisiści zmierzą się po raz pierwszy w karierach. Typujemy kolejne zamknięcie meczu przez Huberta Hurkacza w dwóch setach.

Kiedy gra Hurkacz z Hsu? O której godzinie?

Hubert Hurkacz zaprezentuje się po raz drugi na korcie twardym w Szanghaju w niedzielę. Stawką będzie wejście do czwartej rundy.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Hsu? Transmisja

Najbliższy mecz Huberta Hurkacza w turnieju w Szanghaju można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie możliwa do zobaczenia w jednym z kanałów sportowych Polsatu.

OGLĄDAJ TUTAJ