Hurkacz – Huesler typy, kiedy, o której gra? (29.08.2023)

Hubert Hurkacz rozpocznie próbę podboju kortów w Nowym Jorku. Kiedy gra Hurkacz? Pierwszy mecz z udziałem reprezentanta Polski w US Open 2023 zostanie rozegrany we wtorek. Zobacz Hurkacz – Huesler typy przed meczem o awans do drugiej rundy turnieju wielkoszlemowego.

Hubert Hurkacz – Marc-Andrea Huesler typy i kursy (US Open 2023)

Hubert Hurkacz nie prezentował się dobrze we wcześniejszych edycjach US Open. Jak dotąd już druga runda okazywała się przeszkodą nie do pokonania dla wrocławianina. Odpadał na tym etapie cztery razy. Hubert Hurkacz postara się o poprawienie wyniku, a jego pierwszym przeciwnikiem będzie Marc-Andrea Huesler.

Hurkacz - Huesler typy
Icon Sport

Reprezentant Polski jest faworytem meczu ze Szwajcarem. Także nasze Hurkacz – Huesler typy, to zwycięstwo najlepszego tenisisty z Polski. Hurkacz prezentował się obiecująco w okresie przygotowań do US Open 2023. Co prawda odpadł już po pierwszym meczu z Michaelem Mmohem z turnieju w Waszyngtonie, ale już z późniejszych imprez w Toronto i w Cincinnati był eliminowany dopiero przez Carlosa Alcaraza. Hiszpan jest liderem rankingu ATP, mimo to Hubert Hurkacz toczył z nim zacięte starcia.

Reprezentant Polski spotka się na korcie dopiero po raz pierwszy z Markiem-Andreą Hueslerem. Szwajcar w okresie przygotowań do US Open pokazał się w turniejach w Cincinnati oraz Winston-Salem. Z obu imprez odpadł po drugim meczu. Stawiamy na dobry występ Huberta Hurkacza na początek US Open 2023 i zwycięstwo w trzech setach.

Kiedy gra Hurkacz z Hueslerem? O której godzinie?

Kiedy gra Hubert Hurkacz? Wrocławianin zaprezentuje się drugiego dnia turnieju głównego US Open 2023 – we wtorek.  Będzie to trzeci mecz od godziny 17:00 czasu polskiego, po Jacquemot – Tsurenko. Stawką jego meczu z Hueslerem będzie awans do drugiej rundy. Początek około godziny 23:00.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Huesler? Transmisja

Pierwszy mecz Huberta Hurkacza w US Open 2023 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Mecze będą transmitowane na kanałach Eurosportu.

Oglądaj tutaj