Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja, stream, kiedy gra? (29.08.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja, stream, kiedy gra? (29.08.2023)
fot. Icon Sport

Po dobrych występach na ostatnich turniejach Hubi przystępuje do rywalizacji w wielkoszlemowym US Open 2023. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja i stream online? Wszelkie niezbędne informacje do kibicowania Polakowi znajdziesz w poniższym tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz: kiedy gra mecz dzisiaj i o której godzinie? (29.08.2023)

W związku z dobrą formą Hurkacza, liczymy na wiele po nim na US Open 2023. Wygrana w pierwszej rundzie przeciwko Hueslerowi wydaje się niemalże obowiązkiem. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? O której początek? Mecz Hurkacza dzisiaj, czyli we wtorek 29 sierpnia 2023 roku, około 23:00, jako trzeci od godziny 17:00 czasu polskiego, po zakończeniu starcia Jacquemot – Tsurenko. Wydaje się więc, że Hubert wyjdzie na kort około godziny 21:00 czasu polskiego.

Co ciekawe, będzie to pierwszy w karierze mecz Polaka przeciwko klasyfikowanemu na 97. miejscu rankingu ATP Szwajcarowi. To naturalnie Hubi jest zdecydowanym faworytem do awansu do drugiej rundy US Open 2023.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja tv i stream online za darmo

Wiesz kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Czy wiesz, gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj na żywo? Transmisja TV na kanałach Eurosportu, a darmowa transmisja online w Betclic. Wymagana jest rejestracja konta, dzięki której obejrzysz transmisje z wszystkich meczów US Open 2023 całkowicie za darmo. Skorzystaj z poniższego przycisku.

OGLĄDAJ TUTAJ