Hurkacz / Isner – Koolhof / Skupski typy, gdzie obejrzeć, transmisja, kiedy, o której godzinie początek półfinału ATP Madryt?

Co prawda Hubert Hurkacz pożegnał się już z turniejem singlowym, ale wciąż walczy w deblu i tutaj ma szansę w parze z Johnem Isnerem na awans do finału, a później, niech się dzieje!

Hurkacz / Isner – Koolhof / Skupski typy, transmisja i zapowiedź (07.05.2022)

Zobacz jakie mamy przewidywania na półfinał gry podwójnej ATP Madryt, Hurkacz / Isner – Koolhof / Skupski. Typy znajdziesz poniżej.

Hurkacz i Isner z małymi problemami, ale jednak w półfinale

Za nami niezwykle emocjonujący bój, w którym Hubert Hurkacz i John Isner potrzebowali super tie-breaka, żeby rozprawić się z niemiecką parą Krawietz / Mies. Dzięki zwycięstwu Polak i Amerykanin awansowali do półfinału gry podwójnej na ATP Madryt, gdzie zmierzą się z holendersko-brytyjską parą, Wesley Koolhof / Neal Skupski. Można więc śmiało powiedzieć, że Hurkacz / Isner są o dwa kroki od drugiego z rzędu tytułu, po niespodziewanej wygranej w Miami Open.

Hurkacz / Isner - Koolhof / Skupski

Łatwo jednak nie będzie, bowiem w meczu Hurkacz / Isner –  Koolhof / Skupski, drudzy będą żądni rewanżu. To własnie Koolhof i Skupski zostali pokonani przez Hurkacza i Isnera w wielkim finale Miami Open. Mecz trwał jednak godzinę i trzydzieści minut i pomimo wyniku 2:0 był dość zacięty. Teraz spodziewamy się tego samego. Zwłaszcza, że przed rozpoczęciem turnieju w Madrycie, Koolhof i Skupski dotarli do finału w Barcelonie, gdzie co ciekawe, przegrali z ćwierćfinałowymi rywalami Hurkacza i Isnera, a więc Krawietzem i Miesem. Ah, ciekawe bywają te koleje losu w tenisowym świecie.

Kiedy Hurkacz / Isner – Koolhof / Skupski, o której początek?

Mecz został zaplanowany na sobotę, 7 maja 2022 roku. Rozpocznie się o godzinie 14:00. Liczymy na wielkie emocje, ze szczęśliwym dla Hurkacza i Isnera finałem!

Gdzie z Hurkacz / Isner – Koolhof / Skupski transmisja?

Spotkanie będzie można oglądać na kanałach grupy Polsat oraz w serwisie Polsat Box Go. Dla tych, którzy preferują darmowe transmisje u bukmacherów, warto zajrzeć do Betclic, STS czy Fortuny. Tam też pokażą mecz Hurkacz / Isner – Koolhof / Skupski na żywo.

1 1 vote
Article Rating