Hurkacz – Mannarino typy, transmisja, o której i kiedy?

Hubert Hurkacz nie bez problemów awansował do drugiej rundy Australian Open. Popularny Hubi zagra w niej z Francuzem, Adrianem Mannarino.

Hubert Hurkacz – Adrian Mannarino typy (19.01.2022)

Hurkacz - Mannarino typy

Więcej spokoju w drodze po trzecią rundę

W pierwszej rundzie wielkoszlemowego Australian Open, Hurkacz wygrał z Egorem Gerasimovem. Nie przyszło jednak to tak łatwo, jak wszyscy przewidywali. Polakowi znów w kilku momentach brakowało koncentracji. Ostatecznie udało się wygrać 3:1, a mecz trwał ponad 3 godziny. Adrian Mannrino Australian Open rozpoczął od jeszcze ciężkej przeprawy, wygrywając 3:1 z Australijczykiem, Jamesem Duckworthem.

Obaj więc solidnie się rozgrzali przed 2. rundą, a nasze Hurkacz – Mannarino typy kierujemy w stronę wygranej Huberta. Spodziewamy się, że tym razem Hurkacz wyciągnie wnioski z pierwszego meczu i wygra 3:0. Raz, że rywal jest znacznie niżej notowany i zajmuje 69. miejsce w światowym rankingu, a dwa, w marcu ubiegłego roku Hubert Hurkacz pokonał już Mannarino podczas turnieju w Rotterdamie 2:0. Dodajmy też, że Francuz przegrał 4 ze swoich ostatnich 5 meczy na twardej nawierzchni.

Jeśli Hubertowi Hurkaczowi uda się wygrać, to po raz pierwszy w karierze awansuje do trzeciej rundy Australian Open. Do tej pory Hubi najlepszy występ w Melbourne zanotował w 2020 roku, kiedy dotarł do drugiej rundy. Mannarino był już dwukrotnie w trzeciej rundzie Australian Open, a sytuacja taka miała miejsce w 2018 i 2021 roku. Ciekawostką jest fakt, że jeśli Hurkacz pokona doświadczonego Francuza, to w kolejnej rundzie może trafić na Rafę Nadala.

Skrót pierwszego meczu Hurkacza na Australian Open znajdziesz poniżej.

Kiedy Hurkacz – Mannarino? O której godzinie początek?

Mecz Hubert Hurkacz – Adrian Mannarino zostanie rozegrany na John Cain Arena. O której gra Hurkacz? Będzie to drugi mecz na tym korcie, podczas sesji zaczynającej się około godziny 4:30. Należy się zatem spodziewać początku meczu Hurkacza 19 stycznia 2022 roku, około godziny 7:00 – 7:30, tuż po zakończeniu pojedynku Kozlov – Berrettini.

Gdzie oglądać Hurkacz – Mannarino? Transmisja na żywo

Mecz będzie transmitowany na pewno w Player.pl, jak zresztą wszystkie spotkania Australian Open. Z Hurkacz – Mannarino transmisja powinna być dostępna także na kanale Eurosport 1 lub Eurosport 2, choć jak pokazali właściciele stacji, wiele w tym przypadku zależy też od wydarzeń na pozostałych kortach. Warto więc śledzić sytuację na bieżąco. Zobacz Hurkacz – Tsonga.

FAQ

Hurkacz - Mannarino

  • Jaka jest godzina rozpoczęcia meczu Hurkacza?

Polak powinien pojawić się na korcie około 7:00 – 7:30.

  • Kto będzie następnym rywalem Hurkacza?

Jeśli wygra, zmierzy się prawdopodobnie z Rafą Nadalem.

0 0 votes
Article Rating