Hurkacz – Paul typy, kiedy i o której, gdzie oglądać Indian Wells 2023?

Hubert Hurkacz po wyeliminowaniu Alexeia Popyrina, w trzeciej rundzie Indian Wells 2023 zmierzy się z Tommy'm Paulem. Wiemy, kiedy gra Hurkacz, o której godzinie, gdzie oglądać, a dodatkowo mamy na mecz Hurkacz – Paul typy i analizy bukmacherskie.

Hubert Hurkacz – Tommy Paul typy i kursy (13.03.2023)

W drugiej rundzie Indian Wells 2023 Hubert Hurkacz bez problemów rozprawił się z Alexeiem Popyrinem 6:3, 6:3. Tym samym Australijczykowi nie udał się rewanż za porażkę z Polakiem sprzed dwóch lat. Tommy Paul takim samym wynikiem (6:3, 6:3) ograł Jana Lennarda Struffa. Jak zatem widać, obaj panowie są w formie, a to gwarantuje nam fantastyczny pojedynek.

Hurkacz - Paul typy

Zwłaszcza, że Hubert Hurkacz wygrał niedawno turniej w Marsylii, a Tommy Paul w tym sezonie pokazał się już z dobrej strony na Australian Open, gdzie dotarł do ćwierćfinału. Hurkacz to aktualnie 11. rakieta świata, która prawdopodobnie po Indian Wells 2023 wróci do czołowej dziesiątki. Z kolei Tommy Paul zajmuje w tym rankingu 19. miejsce.

Stawiamy na Hurkacz – Paul typy na wygraną Polaka. Nie będzie jednak łatwo, a przewidujemy, że szykuje nam się bliski mecz. Stąd typy na dokładny wynik 2:1. Amerykanin w pierwszym spotkaniu na Indian Wells pokazał, że nie popełnia wielu błędów. Pokazał także dobrą skuteczność pierwszego podania. O ile Hurkacz zagrał świetny mecz, to są to elementy, nad którymi musi jeszcze popracować przed konfrontacją z Paulem.

Bezpośrednie mecze

Typy oparliśmy też o historię bezpośrednich pojedynków Hurkacz – Paul. Panowie mieli sposobność grać przeciwko sobie już trzy razy i co ciekawe, za każdym razem wygrywał Hubert Hurkacz. Po raz ostatni panowie spotkali się w Paryżu w listopadzie 2021 roku. Hurkacz wygrał z Paulem 2:0 (7:5, 7:6(4)).

Kiedy gra Hurkacz z Paulem? O której godzinie początek meczu?

Wiadomo kiedy gra Hurkacz. Najbliższy mecz, a zatem Hurkacz – Paul w poniedziałek 13 marca 2023 roku, o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Gdzie obejrzeć Hurkacz – Paul? Transmisja na żywo

Transmisja na antenach Polsatu Sport. Poza tym darmowy z Hurkacz – Paul stream online na stronie STS. Zarejestruj konto i oglądaj mecz.

OGLĄDAJ TUTAJ