Hurkacz – Shevchenko typy, kiedy, o której, gdzie oglądać ATP Dubaj 2023?

Hubert Hurkacz nie zwalnia tempa po wygranej w Marsylii. Polak już udał się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie zagra w ATP Dubaj 2023. Pierwszym rywalem Hurkacza będzie Alexander Shevchenko. Kiedy gra Hurkacz, o której, gdzie oglądać? Poznaj odpowiedzi na te pytania oraz nasze Hurkacz – Shevchenko typy bukmacherskie.

Hubert Hurkacz – Alexander Shevchenko typy i kursy (28.02.2023)

Hurkacz w pierwszej rundzie zagra przeciwko Alexandrowi Shevchence. Polak początkowo miał rywalizować z doświadczonym Andy Murray'em, ale ten wycofał się z ATP Dubaj 2023, wskutek czego Shevchenko wskoczył do drabinki głównej jako szczęśliwy przegrany.

Hurkacz - Shevchenko typy

Po wygranej w Marsylii, gdzie Hurkacz zaprezentował się znakomicie, rywal taki jak Shevchenko powinien być kolejną przeszkodą do pokonania. Oczywiście, Polak nie może lekceważyć Rosjanina, ale ten nie osiągał wybitnych rezultatów. Stąd nasze na Hurkacz – Shevchenko typy na 2:0 i poniżej 21.5 gema w meczu.

Rosjanin w ostatnim czasie gra słabo, by nie powiedzieć fatalnie. Przegrał 4 z 5 ostatnich meczów, a wygrał tylko z Ilją Iwaszką i to po okropnych męczarniach. W finale eliminacji do ATP Dubaj 2023, Szewczenko skreczował w meczu z Kotowem, a to sugeruje, że na mecz z Hurkaczem nie będzie przygotowany na 100%. Nie wyobrażamy sobie więc innego rozstrzygnięcia, jak szybka i pewna wygrana Hurkacza, który zachowa sporo sił na mecz drugiej rundy oraz potencjalne starcie z Djokoviciem w ćwierćfinale turnieju w Dubaju.

Kiedy gra Hurkacz z Shevchenko? Godzina i data

Wiemy już, kiedy gra Hurkacz. Mecz w pierwszej rundzie ATP Dubaj 2023 przeciwko Shevchenko już we wtorek, 28 lutego 2023 roku. Początek około godziny 18:00 czasu polskiego. Hurkacz zagra w drugim meczu w kolejności, podczas sesji rozpoczynającej się o godzinie 16:00.

Gdzie oglądać Hurkacz – Shevchenko? Transmisja na żywo

Transmisja meczu na antenie Polsat Sport bądź Polsat Sport Extra. Ponadto transmisja online za darmo na stronie Superbet. Wystarczy założyć konto (rejestracja trwa około minuty), żeby oglądać mecz Hurkacz – Shevchenko.

Oglądaj tutaj