Krystian Bielik kontuzjowany. Wiadomo, kiedy wróci do gry

Krystian Bielik kontuzjowany. Wiadomo, kiedy wróci do gry

Ostatnie mecze Krystian Bielik niestety musiał odpuścić, a wszystko ze względu na kontuzję. Tymczasem pojawiły się nowe informacje na temat reprezentanta Polski. Kiedy ponownie ujrzymy go w akcji? Ustaleniami podzielił się serwis meczyki.pl.

Kontuzja Krystiana Bielika: co dalej z reprezentantem Polski?

Ostatni mecz Krystian Bielik rozegrał 18 lutego. Niestety, zawodnik nie dokończył spotkania przeciwko Huddersfield. Piłkarz Birmingham City przedwcześnie opuścił boisko ze względu na ból kolana.

Jednak nie to sprawiło, że nie wystąpił w następnych meczach The Championship. Problemem okazał się uraz łydki. Zaczął on doskwierać Polakowi dzień po wspomnianym spotkaniu. 25-latek musiał opuścić mecze z Norwich i Luton. Nie wystąpi poza tym w starciach z Wigan i Rotherham.

“Polak chciałby wrócić na boisko 14 marca. Birmingham zagra wtedy z Watford. Gdyby ten termin został dotrzymany, Bielik miałby czas na przetarcie przed ewentualnym przyjazdem na zgrupowanie reprezentacji Polski” – zauważa Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl.

Mecz Birmingham z Watfordem będzie przedostatnim spotkaniem przed przerwą na potrzeby drużyn narodowych. 18 marca drużyna Polaka zagra jeszcze z QPR.

W tym sezonie Krystian Bielik wystąpił w 24 meczach Championship. Polski piłkarz w każdym z tych spotkań wychodził na boisko w podstawowym składzie.

Czas pokaże, kiedy ostatecznie Bielik wróci na boisko. Najnowsze doniesienia są dość optymistyczne i pozwalają wierzyć w dość rychły powrót.