Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo, transmisja, stream online, kiedy gra? 09.08.2023

Linette - Świątek kurs
fot. Icon Sport

Czas na inauguracyjny mecz Polki na turnieju w Montrealu. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Transmisja, stream online? Dowiedz się o  której i gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj. Emocje gwarantowane!

Oglądaj tutaj

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

Iga w pierwszej rundzie turnieju w Montrealu zagra przeciwko Czeszce, Karolinie Pliskovej. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Spotkanie Świątek – Pliskova rozegrane zostanie 9 sierpnia, o godzinie 18:30 czasu polskiego. Polka naturalnie będzie zdecydowaną faworytką tego meczu. Na Czeszkę trzeba jednak uważać, bo choć przegrała każdy z do tej pory czterech rozegranych pojedynków przeciwko Świątek, to jest niezwykle zmobilizowana żeby wrócić do gry na najwyższym poziomie, co w ostatnich występach niekoniecznie jej się udawało. Wiesz już, kiedy gra Świątek mecz dzisiaj. Dowiedz się, gdzie oglądać Świątek – Pliskova.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? 09.08.2023

Gdzie oglądać Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja meczu Świątek – Pliskova gdzie oglądać? Transmisja telewizyjna na Canal+ Sport. Jeżeli nie masz dostępu do tego kanału, możesz skorzystać z darmowej transmisji online w STS. Wymagana jest rejestracja konta. Mecz Świątek dzisiaj na żywo w STS dostępny jest po zarejestrowaniu się z poniższego linku. Cały proces trwa około jednej minuty. Zakończmy ten tekst standardowym: Jazda Iga! Po wygraną przed zbliżającym się US Open!

Oglądaj tutaj