Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja TV, stream online, kiedy gra? 30.07.2023

wta-tokio-2023
Icon Sport

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Transmisja i stream online ze starcia z Wickmayer będą dostępne. Dowiedz się więc, o której i gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj.

Oglądaj tutaj

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

Najbliższy mecz: Świątek – Wickmayer (dokończenie meczu 30 lipca, o godzinie 12:00)
Później: zwyciężczyni zagra w finale przeciwko Laurze Siegemund (nie przed godziną 13:00)

Iga Świątek nie miała większych problemów, żeby pokonać Lindę Noskovą, dzięki czemu zameldowała się w półfinale BNP Paribas Warsaw Open 2023. Najbliższą rywalką będzie Wickmayer. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Spotkanie rozpoczęło się w sobotę, ale przerwano je przy stanie 6:1, 5:5 i zostanie dokończone w niedzielę, 30 lipca 2023 roku, o godzinie 12:00. Co ciekawe, po tym meczu, zwyciężczyni zagra w finale przeciwko Laurze Siegemund (nie przed godziną 13:00). Iga będzie zdecydowaną faworytką rywalizacji. Musi jednak uważać na Wickmayer, bo ta potrafi płatać figle faworytkom, a drugi set pokazał, że choć gra bardzo niestabilnie, to potrafi wracać z sytuacji podbramkowych,

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? 30.07.2023

Jasne jest już kiedy gra Świątek. A czy wiesz, gdzie oglądać Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja meczu Świątek – Wickmayer dostępna będzie na antenach TVP 1 oraz TVP Sport. To ogólnodostępne kanały. Jeżeli jednak nie możesz być w niedzielę przed telewizorem, możesz obejrzeć mecz Świątek dzisiaj na żywo w Betclic. Wymagana jest rejestracja konta, która trwa około 1 minuty, a po zalogowaniu, transmisję znajdziesz w zakładce “na żywo”.

Oglądaj tutaj