Kiedy gra Hurkacz z Wawrinką? Godzina i transmisja meczu United Cup

Kiedy gra Hurkacz

Polska gra ze Szwajcarią w decydującym o awansie z grupy meczu United Cup. Przed nami spotkania Hurkacza z Wawrinką, Linette z Teichmann oraz mikst. Wiemy już kiedy gra Hurkacz. O której godzinie i gdzie oglądać mecz z Wawrinką? Zobacz szczegóły.

Kiedy gra Hurkacz z Wawrinką na United Cup?

  • Kiedy? 3 stycznia 2023
  • O której? 7:30 czasu polskiego

Mecz Hubert Hurkacz – Stan Wawrinka będzie trzecim akcentem pojedynku Polska – Szwajcaria podczas United Cup. Jako pierwsza zagrała Iga Świątek, która pokonała Belindę Bencić. Później jednak Daniel Michalski przegrał z Marciem-Andreą Hueslerem. Wszystko w rękach Hurkacza, Linette i miksta. Liczymy, że Polska pokona Szwajcarię i powalczy o półfinał United Cup.

Kiedy gra Hurkacz? O której? Mecz ze Stanem Wawrinką zaplanowano na 3 stycznia 2023 roku. Rozpocznie się około godziny 7:30 czasu polskiego. Zatem nie pośpią Ci, którzy chcą oglądać Huberta Hurkacza. To nie dziwi, bowiem wszystkie mecze w Australii rozgrywane są o wczesnej w Polsce porze. Wszystko ze względu na znaną już kibicom tenisa różnicę czasową.

Hurkacz – Wawrinka godzina i transmisja meczu

  • TVP Sport
  • sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport
  • Betclic

Spotkanie Hurkacz – Wawrinka obejrzysz na TVP Sport. Ponadto z meczu Hurkacz – Wawrinka transmisja internetowa dostępna będzie chociażby na stronie legalnego bukmachera Betclic. Wymagana jest darmowa rejestracja konta.

Oglądaj tutaj