Kiedy gra Iga Świątek z Aryną Sabelenką? O której mecz dzisiaj na World Tennis League?

Świątek Sabalenka typy

W swoim trzecim, i miejmy nadzieję, że nie ostatnim meczu podczas World Tennis League, Iga Świątek zagra z Aryną Sabelenką. Kiedy gra Świątek? O której godzinie i gdzie oglądać?

Kiedy gra Świątek mecz z Sabalenką? (World Tennis League)

  • Kiedy? 23 grudnia 2022.
  • Godzina? Około 16:30 czasu polskiego.

W Dubaju trwa pokazowy turniej drużynowy, pod nazwą World Tennis League. To jego premierowa edycja, a w stawce zawodniczek znalazła się Iga Świątek. Polka na początek bez żadnych problemów pokonała 2:0 Carolinę Garcię. W drugim meczu Iga Świątek musiała się napocić nieco bardziej, ale ostatecznie także 2:0 odprawiła Anastasiję Pawluczenkową, która zastąpiła kontuzjowaną Anett Kontaveit.

Mecz Świątek – Sabalenka już w piątek, 23 grudnia 2022 roku, a początek około godziny 16:30. Spotkanie naturalnie może się opóźnić o kilkanaście minut, a wszystko zależne jest od wyników wcześniejszych meczy, w których zagrają Kyrgios – Zverev oraz Garcia – Rybakina. Mecze rozpoczną się o godzinie 13:00.

Świątek – Sabalenka gdzie oglądać?

Transmisja Świątek – Sabalenka na Canal+ Sport oraz w legalnych zakładach bukmacherskich Betclic. W drugim przypadku wymagana jest rejestracja konta, która jest darmowa.

Oglądaj tutaj

Liczymy na wielkie emocje. Zwłaszcza, że Iga Świątek ma chęć zrewanżować się Sabalence za porażkę podczas tegorocznego turnieju WTA Finals. Kiedy gra Iga Świątek? Około godziny 16:30.