Linette – Azarenka typy, kiedy i o której, gdzie transmisja Miami Open 2023?

W jednym z ciekawiej zapowiadających się meczów 1/16 finału Miami Open 2023, Magda Linette zagra z Wiktoryją Azarenką. Zobacz kiedy gra Linette, gdzie oglądać i jakie przygotowaliśmy na Linette – Azarenka typy.

Magda Linette – Wiktoryja Azarenka typy i kursy (25.03.2023)

Poznanianka próbuje nawiązać do swojego najlepszego w tym sezonie występu, który miał miejsce podczas Australian Open. Czy Miami Open 2023 będzie tym turniejem, na którym Magda Linette znów błyśnie? Polka rozpoczęła turniej na Florydzie od drugiej rundy, wygrywając z Rosjanką Rodiną 6:3, 6:4, choć w drugim secie musiała wracać z dalekiej podróży od wyniku 1:3.

Linette - Azarenka typy

Teraz Magdzie Linette przyjdzie zagrać przeciwko Wiktoryji Azarence. Będzie to więc pojedynek 19. z 16. rakietą świata, a więc niewątpliwa ozdoba trzeciej rundy Miami Open 2023. Białorusinka w drugiej rundzie bez trudu odprawiła Camilę Giorgi 6:3, 6:1. Obie panie są więc w formie, a to wróży dobry mecz.

Uważamy, że Polka wygra to starcie 2:1. Owszem, większość stawia na Wiktoryję Azarenkę, jednak my doskonale wiemy, jakim przygotowaniem fizycznym i nieustępliwym charakterem dysponuje Magda. Linette jest mocno zmotywowana po tym, jak odpadała w pierwszych meczach kolejno w Austin i Indian Wells. Podczas Miami Open 2023 chce przypomnieć kibicom o swojej dobrej dyspozycji i liczymy, że nasze Linette – Azarenka typy się sprawdzą.

Bezpośrednie mecze

Do tej pory Magda Linette i Wiktoryja Azarenka miały okazję spotkać się dwukrotnie na kortach. W 2021 roku Azarenka wygrała 1:0 na Indian Wells po tym, jak Polka skreczowała. Z kolei w 2016 roku Białorusinka rozbiła Polkę 6:3, 6:0 podczas… Miami Open. Czas zatem na wielki rewanż. Zwłaszcza, że pojedynek ma także sporo poza sportowych aspektów, związanych między innymi z wypowiedziami Azarenki.

Kiedy gra Linette z Azarenką? O której godzinie mecz Miami Open 2023?

Mecz Linette – Azarenka już w sobotę, 25 marca 2023, około godziny 17:45 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Linette – Azarenka? Transmisja na żywo

Transmisja Linette – Azarenka na Canal+ Sport oraz w serwisie Betclic po rejestracji konta. W drugim przypadku będzie to darmowy stream online.

Oglądaj tutaj