Linette – Bucsa typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (WTA Strasburg 2023)

Magda Linette postanowiła zagrać przed Roland Garros na turnieju rangi WTA 250 w Strasburgu. Na początek rywalizacji Polka zmierzy się z Cristiną Bucsą. Zobacz Linette – Bucsa typy i naszą analizę meczu.

Magda Linette – Cristina Bucsa typy i kursy (23.05.2023)

Linette wystąpi w Strasburgu rozstawiona z numerem jeden, a fakt, że przed rokiem dotarła tutaj do ćwierćfinału, ulegając ostatecznie późniejszej triumfatorce, Angelice Kerber pokreśla, że kibice wiążą z jej występem spore nadzieje. Owszem, losowanie drabinki nie było najszczęśliwsze, ale Cristina Bucsa to rywalka, w meczu przeciwko której Magda Linette będzie zdecydowaną faworytką.

Linette - Bucsa typy
Icon Sport

Stawiamy Linette – Bucsa typy na 2:0 dla Polki. Motywujemy to różnicą klas, która dzieli obie tenisistki, ale nie tylko. Bucsa w ostatnim czasie gra znacznie poniżej oczekiwań. Hiszpanka przegrała trzy ostatnie mecze, a przełamać się przeciwko turniejowej jedynce będzie niezwykle ciężko. Zwłaszcza, że Magda będzie się chciała pozytywnie nakręcić przed Rolandem Garrosem. To powinno być pewne zwycięstwo poznanianki bez straty seta.

Kiedy gra Linette z Bucsą? O której mecz WTA Strasburg 2023?

Mecz Linette – Bucsa już we wtorek, 23 maja 2023 roku, o godzinie 11:00. Będzie to pojedynek pierwszej rundy turnieju WTA 250 w Strasburgu, w którym przypominamy, że Polka jest rozstawiona z jedynką.

Gdzie oglądać mecz Linette – Bucsa? Transmisja na żywo

Transmisja meczu na jednym z kanałów Canal+ Sport. Poza tym, stream online za darmo we Fortunie. Wymagana jest rejestracja konta.

OGLĄDAJ TUTAJ