Linette – Kasatkina typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (26.10.2023)

Magda Linette rozegra drugi mecz w fazie grupowej WTA Elite Trophy. Tym razem przeciwniczką reprezentantki Polski będzie tenisistka z Rosji. Zobacz przed spotkaniem Linette – Kasatkina typy i kursy bukmacherskie.

Magda Linette – Daria Kasatkina typy i kursy (WTA Elite Trophy 2023)

Rozgrywany w chińskim Zhuhai turniej WTA Elite Trophy jest dedykowany tenisistkom z bezpośredniego zaplecza najlepszych zawodniczek rankingu WTA, które nie zakwalifikowały się do WTA Finals. 12 tenisistek zostało podzielonych na cztery grupy. Tylko najlepsza z każdej grupy awansuje do półfinału. Magda Linette trafiła do grupy z Barborą Krejcikovą oraz Darią Kasatkiną.

Polka mocno oddaliła się od awansu z powodu porażki w pierwszym meczu z Barborą Krejcikovą. Magda Linette nie była faworytką w zestawieniu z Czeszką z powodu niekorzystnej historii spotkań, a także wyników w ostatnich tygodniach. Poznanianka nie sprawiła niespodzianki i poniosła porażkę w dwóch setach.
Następną przeciwniczką rakiety numer dwa polskiego tenisa kobiecego będzie Daria Kasatkina. Magda Linette spróbuje przerwać serię czterech porażek z rzędu w rywalizacji z 17. zawodniczką rankingu WTA. Tenisistki spotkają się po raz piąty w karierach i za każdym razem dochodzi do tego na nawierzchni twardej. Jak dotąd obie odniosły po dwa zwycięstwa.

Linette - Kasatkina typy
Icon Sport

Nasze przed meczem Linette – Kasatkina typy to jednak zwycięstwo tenisistki pochodzącej z Rosji. Forma reprezentantki Polski nie jest wysoka, a o przełamanie nie będzie łatwo. Liczymy natomiast, że Magda Linette podejmie bardziej wyrównaną walkę niż w poprzednim meczu z Barborą Krejcikovą i w konfrontacji zostanie rozegranych powyżej 20.5 gema.

Kiedy gra Linette z Kasatkiną? O której godzinie?

Mecz Magdy Linette zostanie rozegrany w czwartek 26 października 2023 roku.

Gdzie oglądać mecz Linette – Kasatkina? Transmisja

Mecz Magdy Linette w WTA Elite Trophy można oglądać na stronie internetowej bukmachera Fortuna. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie możliwa do zobaczenia w Canal+Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ