Linette – Pegula typy, kiedy i o której, gdzie obejrzeć Miami Open 2023?

Linette pokonała Azarenkę i zagra w 4. rundzie Miami Open 2023. Kiedy gra Linette z Pegulą? O której i jakie są Linette – Pegula typy naszej redakcji? 

Magda Linette – Jessica Pegula typy i kursy (27.03.2023)

Polka jest w gazie. Na otwarcie Miami Open 2023 Magda Linette ograła bez kłopotów Rosjankę Rodinę. W trzeciej rundzie skazywana na pożarcie poznanianka w trzech setach odprawiła Viktorię Azarenkę. Teraz czas na Jessicę Pegulę i nie mamy wątpliwości, że skala trudności rośnie nieporównywalnie do wcześniejszych meczów.

Linette Udvardy typy

Jessica Pegula uważana jest za jedną z głównych faworytek do wygrania Miami Open 2023. Zwłaszcza po tym, jak z turnieju wycofała się Iga Świątek. Amerykanka klasyfikowana jest na trzecim miejscu światowego rankingu i ma spore ambicje, żeby wygrać pierwszy w tym sezonie turniej.

Jessica Pegula Miami Open 2023 rozpoczęła od błyskawicznej wygranej z Kanadyjką Sebov. Mecz trwał nieco ponad godzinę. W kolejnym meczu także w dwóch setach ograła rodaczkę Daniele Collins. Ta podjęła rękawice tylko w drugim secie, który zakończył się w tie-breaku.

Jak zatem widać, przed Magdą Linette trudne zadanie. Jednak Polka nie takim wyzwaniom potrafiła już sprostać. Jak będzie tym razem? Mimo całego serca, które jest za Polka, uważamy, że górą będzie Jessica Pegula. Amerykanka jest w formie. Uważamy jednak, że Magda podejmie walkę. Stąd na Linette – Pegula typy na 2:1 dla Amerykanki i over 23.5 gema. Nawet jeśli Magda przegra, choć nie odbieramy jej szans, to znając jej charakter, szybko meczu nie odda.

Co ciekawe, Magda Linette i Jessica Pegula jeszcze nigdy nie grały przeciwko sobie.

Kiedy gra Linette z Pegulą? Godzina meczu

Mecz Linette – Pegula w poniedziałek 27 marca 2023 roku. Początek około 19:45 czasu polskiego, jako drugi mecz od 18.

Gdzie oglądać Linette – Pegula? Transmisja

Transmisja Linette – Pegula na Canal+ Sport oraz w Betclic po wcześniejszej rejestracji konta. W drugim przypadku to darmowy stream online.

Oglądaj tutaj