Linette – Raducanu typy, kiedy i o której, gdzie transmisja Indian Wells 2023?

Magda Linette rozpoczyna przygodę z Indian Wells 2023. Pierwszą rywalką Polki będzie Emma Raducanu. Kiedy gra Linette? O której? Sprawdź te informacje oraz nasze Linette – Raducanu typy bukmacherskie.

Magda Linette – Emma Raducanu typy i kursy (11.03.2023)

Obie panie mają sporo do udowodnienia. Magda Linette chce nawiązać do świetnego występu podczas tegorocznego Australian Open, a Emma Raducanu do roku 2021, kiedy sprawiła gigantyczną sensację, triumfując w US Open. Kto wygra mecz Linette – Raducanu? Typy już poznałeś, a czas zatem na ich krótką analizę.

Linette - Raducanu typy

Zacznijmy od tego, że Emma Raducanu wraca na korty po ciężkim 2022 roku, kiedy leczyła kontuzję i rozegrała tylko 36 meczów. W chwili obecnej wydaje się, że w lepszej formie jest Magda Linette, ale na pewno potencjału Brytyjki nie należy lekceważyć. Raducanu zajmuje 77. miejsce w rankingu WTA, a w pierwszej rundzie Indian Wells 2023 szybko, 6:2, 6:3, uporała się z Danką Kovinić.

Naszym zdaniem w chwili obecnej to Linette jest faworytką. Polka słynie z olbrzymiej determinacji i nawet, jeśli Raducanu będzie mieć swój dzień, to Magda nie odpuści. Coś czujemy, że panie szykują nam trzysetowy bój, który zakończy się wygraną poznanianki.

Bezpośrednie mecze

Będzie to drugi w historii mecz Linette – Raducanu. Polka spróbuje zrewanżować się Brytyjce za porażkę z ubiegłego roku. Linette w Seulu przegrała z Raducanu dość łatwo, bowiem 2:6, 2:6.

Kiedy gra Linette z Raducanu? O której godzinie?

Wiemy kiedy gra Linette. Mecz Linette – Raducanu w sobotę 11 marca 2023 roku, o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Linette – Raducanu? Transmisja Indian Wells 2023

Transmisja meczu Linette – Raducanu powinna pojawić się na antenach Canal+ Sport. Jedno jest pewne, z Linette – Raducanu stream online za darmo obejrzysz w Superbet. Wymagana jest jedynie rejestracja darmowego konta.

Oglądaj tutaj