Majchrzak – Bautista Agut typy, transmisja i zakłady

Kamil Majchrzak awansował do drugiej rundy Miami Open, w której zmierzy się z wymagającym Hiszpanem, Roberto Bautistą Agutem.

Kamil Majchrzak – Roberto Bautista Agut typy i kursy (26.03.2022)

Przygotowaliśmy zestaw typów bukmacherskich na nadchodzący mecz. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Skoro znasz prognozy, przejdźmy teraz do zapowiedzi meczu.

Majchrzak bautista agut typy

Polak dokona niemożliwego?

Nie ma co ukrywać, Kamil Majchrzak jest skazywany na pożarcie. I choć całym sercem jesteśmy z polskim tenisistą, to wydaje nam się, że rzeczywiście ciężko będzie wygrać z Hiszpanem. Liczymy jednak na dobrą postawę Kamila oraz to, że przynajmniej postraszy Roberto Bautistę Aguta.

Na Majchrzak – Bautista Agut typy wystawiliśmy na wygraną Hiszpana oraz under 23.5 gema w całym meczu. Dlaczego? Otóż Roberto to 17. rakieta świata, wygrał 11 z ostatnich 15 meczy, a dodatkowo w 11 z ostatnich 15 spotkań rozegrał poniżej 23.5 gema. Na papierze Bautista Agut jest zdecydowanie silniejszy od Majchrzaka i jego porażka byłaby odebrana jako mega sensacja.

Chociaż nie odbieramy szans Majchrzakowi. Bautista przystępuje dopiero do rywalizacji na Miami Open i jego forma jest pewną niewiadomą. Majchrzak rozegrał już jeden mecz. Polak pokonał Sebastiana Baeza 2:0 (6:4, 6:3) w godzinę i 16 minut.

Gdzie Majchrzak – Bautista Agut transmisja na żywo?

Transmisja meczu na Polsat Sport oraz w Polsat Box Go. O której gra Majchrzak – Bautista Agut? Mecz zaplanowano na 26 marca 2022 roku, godzinę 16 czasu polskiego.

0 0 votes
Article Rating