Miedwiediew – Djoković typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (10.09.2023)

Przed kibicami prawdziwa gratka w finale US Open 2023. Zmierzą się w nim rozstawieni z numerami trzecim i drugim tenisiści, którzy przed rozpoczęciem turnieju byli kandydatami do zdobycia trofeum. Sprawdź typy Miedwiediew – Djoković przed meczem o tytuł.

Danił Miedwiediew – Novak Djoković typy i kursy (US Open 2023)

Danił Miedwiediew nie był faworytem, mimo to poradził sobie bardzo dobrze w półfinale US Open 2023. Urodzony w Moskwie tenisista zwyciężył w czterech setach z Carlosem Alcarazem. Jednocześnie zrewanżował się Hiszpanowi za niedawną porażkę poniesioną w Wimbledonie i pozbawił go szansy na obronienie tytułu na kortach twardych w Nowym Jorku.

Trzeci tenisista rankingu ATP przegrał tylko w trzech setach w drodze do niedzielnego finału. Danił Miedwiediew eliminował po kolei Attilę Balazsa, Christophera O'Connella, Sebastiana Baeza, Alexa De Minaura, Andrieja Rublowa, a także wspomnianego Carlosa Alcaraza. 27-letni zawodnik ma możliwość powtórzenia sukcesu i wygrania US Open tak samo jak w 2021 roku.

miedwiediew-djokovic-typy
Icon Sport

Novak Djoković przystąpił do US Open 2023 rozdrażniony niepowodzeniem w Wimbledonie. Porażka w finale z Carlosem Alcarazem pozbawiła go możliwości skompletowania czterech zwycięstw w turniejach wielkoszlemowych w jednym sezonie. Ponadto reprezentant Serbii powrócił na korty w Nowym Jorku po zeszłorocznej nieobecności spowodowanej niezaszczepieniem na koronawirusa. W drodze do finału odniósł zwycięstwa z Alexandrem Mullerem, Barbabą Zapatą Mirallesem, Laslo Djere, Borną Gojo, Taylorem Fritzem i Benem Sheltonem.

Historia spotkań Daniła Miedwiediewa z Novakiem Djokoviciem jest już długa, a tenisiści rozegrali kilka spektakularnych meczów. Także tym razem nasz typ Miedwiediew – Djoković to wygrana obu tenisistów w minimum jednym secie. Ponadto stawiamy, że w finale zostanie rozegrany minimum jeden tie-break.

Kiedy gra Miedwiediew z Djokoviciem? O której godzinie?

Danił Miedwiediew rozpocznie mecz z Novakiem Djokoviciem w finale US Open 2023 w niedzielę o godzinie 22:00 czasu polskiego. Do ostatniego meczu w rywalizacji singlistów dojdzie w Arthur Ashe Stadium w Nowym Jorku.

Gdzie oglądać mecz Miedwiediew – Djoković? Transmisja

Finał US Open 2023 mężczyzn można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Mecze są transmitowane na kanałach Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ