Monfils – Alcaraz typy, kursy, zapowiedź meczu

Jak na razie największa niespodzianka kalifornijskiej imprezy, Gael Monfils zagra z Carlosem Alcarazem. Stawką meczu będzie ćwierćfinał Indian Wells.

Gael Monfils – Carlos Alcaraz typy (16.03.2022)

Rzuć okiem na Monfils – Alcaraz typy, a następnie ich analizy.

Zwróć uwagę, czy kursy są aktualne. Kliknij w loga bukmacherów, żeby sprawdzić ich oferty.

monfils alcaraz typy

Pokonał Miedwiediewa, czas na kolejną niespodziankę?

Gael Monfils jest jednym z tych, którzy podczas Indian Wells zaszokowali tenisowy świat. Francuz w poprzednim meczu odprawił światowy numer jeden, Daniła Miedwiediewa. I choć pierwszy set zwiastował, że Monfils postawi Rosjaninowi trudne warunki, to zakończył się jednak wygraną Miedwiediewa i wydawać się mogło, że będzie on miał spotkanie pod kontrolą. Jednak druga i trzecia partia padła łupem Monfilsa, a jego rywal z impetem pchnął rakietą o kort.

Nie ma co ukrywać, że doświadczony Monfils ma już najlepsze lata ze sobą, ale niesiony wygraną nad Miedwiediewem, może pokusić się o kolejną niespodziankę. Stąd na mecz Monfils – Alcaraz typy, które wystawiamy są dość odważne. Sądzimy jednak, że jest duże prawdopodobieństwo, że Francuz pokona faworyzowanego Hiszpana. Nie będzie jednak łatwo, bowiem Alcaraz wygrał 14 z 15 ostatnich meczy, a w ostatnim przeciwko Bautiscie potrzebował nieco ponad godziny, żeby wygrać 2:0. Dlatego stawiamy też zakłady na trzy sety w nadchodzącym meczu.

Monfils – Alcaraz transmisja na żywo

Mecz, który zostanie rozegrany 16 marca 2022 roku pokażą legalni bukmacherzy. O której początek? Wciąż czekamy na godzinę rozpoczęcia spotkania. Transmisję online znajdziesz w Betclic, STS oraz Fortuna. Zwróć uwagę na kursy, zaprezentowane na początku naszego tekstu. Prześledź też typy na Sinner – Kyrgios, a więc kolejny interesujący bój w Kalifornii.

0 0 votes
Article Rating