Nadal – Miedwiediew typy, transmisja | Australian Open

W finale Australian Open zmierzą się Rafael Nadal oraz Danił Miedwiediew. Kto wygra turniej w Melbourne?

Rafael Nadal – Danił Miedwiediew typy na finał Australian Open (30.01.2022)

Sprawdź, jak wyglądają przed finałem Nadal – Miedwiediew typy i kursy.

Nadal - Miedwiediew typy

Hiszpan czy Rosjanin? Oto jest pytanie!

Za nami fantastyczne mecze półfinałowe, a teraz czas na wisienkę na torcie, a więc finał Australian Open. W pierwszym półfinale, faworyzowany Rafael Nadal w czterech setach pokonał Matteo Berrettiniego. Włochowi nie pomogło nawet czternaście zagranych asów, bo tego dnia Hiszpan był po prostu lepszy. Jeszcze więcej emocji przyniósł nam drugi półfinał, w którym Miedwiediew w czterech setach odprawił Tsitsipasa. Pierwsze trzy sety były bardzo wyrównane, ale w czwartym Rosjanin zrobił swoją grą przysłowiową różnicę, wygrywając cały mecz. Czas zatem na finał Nadal – Miedwiediew. Typy? Spodziewamy się, że górą będzie notujący fantastyczną serię Miedwiediew, ale Hiszpanowi uda urwać się jednego seta. Przy czym zakład na dokładny wynik obarczony w naszym odczuciu jest zdecydowanie większym ryzykiem.

Miedwiediew wygrał 9 ostatnich meczy oraz 14 z 15 ostatnio rozegranych spotkań. 10 wygranymi z rzędu pochwalić może się także Rafael Nadal, a to oznacza jedno – w przedostatni dzień stycznia na kortach Australian Open czekają nas gigantyczne emocje. Dzień wcześniej swój finał zagrają Panie, a więc Barty – Collins.

Do tej pory byliśmy świadkami czterech meczy Nadal – Miedwiediew w historii. Trzy razy górą był Rafa, ale ostatnio wygrywał Danił. Podczas WTA Finals w 2020 roku w Turynie, Miedwiediew ograł Nadala 2:1. Wskazówką może być też fakt, że tylko raz na cztery mecze stało się tak, że sety wygrywał wyłącznie jeden tenisista. Niewykluczone, że czeka nas bardzo zacięty pojedynek o triumf w Melbeourne.

Gdzie Nadal – Miedwiediew transmisja, o której?

Mecz rozpocznie się 30.01.2022, o godz. 9:30. Transmisja na Eurosport 1 oraz u legalnych bukmacherów – Betclic oraz STS.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Danił Miedwiediew.

  • Czy któryś wygrał już Australian Open?

Tak, Nadal w 2009 roku. Rok temu, Miedwiediew był z kolei w finale, ale uległ Novakovi Djokoviciowi.

5 1 vote
Article Rating