Rybakina – Ostapenko typy, kursy, gdzie oglądąć półfinał WTA Rzym 2023?

Bez dwóch zdań, rywalizacja imienniczek – Rybakiny i Ostapenko będzie ozdobą półfinałowych starć WTA Rzym 2023. Kto wygra? Sprawdź nasze Rybakina – Ostapenko typy i bądź gotowy na obstawianie.

Elena Rybakina – Jelena Ostapenko typy i kursy (19.05.2023)

Faworytem bukmacherów jest Elena Rybakina. I my także uważamy, że to Kazaszka zamelduje się w finałe WTA Rzym 2023. Stawiamy typy na jej wygraną oraz dokładny wynik 2:0. Skąd takie Rybakina – Ostapenko typy? Otóż mamy na uwadze obecną formę obu pań, bezpośrednie mecze, a przede wszystkim fakt, że Rybakina spędziła na korcie zdecydowanie mniej czasu, niż Jelena Ostapenko.

Rybakina - Ostapenko typy
Icon Sport

I tak oto, Elena Rybakina straciła w Rzymie tylko jednego seta – w meczu z rewelacyjnie dysponowaną Igą Świątek. To, że potrafiła nawiązać rywalizację z Polką, pokazuje, że Kazaszka jest w wybornej formie. Wcześniej do zera ograła Paolini czy Vondrousovą. Maksymalnie na korcie spędziła 1 godzinę i 35 minut. Ostapenko ma za sobą dwa ponad dwugodzinne mecze i jeden blisko dwugodzinny. Potrzebowała trzech setów, żeby ograć Badosę, Kasatkinę oraz Cirstę. Także ostatni mecz przemawia na korzyść Rybakiny. Kazaszka pokonała Łotyszkę 2:0 podczas tegorocznego Australian Open (6:2, 6:4).

Kiedy i gdzie oglądać Rybakina – Ostapenko? Transmisja i stream online

Mecz pokaże stacja Canal+ Sport, a ze starcia Rybakina – Ostapenko transmisja online za darmo we Fortunie. Spotkanie zaplanowano na 19 maja 2023 roku. Rozpocznie się około godziny 19:00.

OGLĄDAJ TUTAJ