Tsitsipas – Corić typy, kursy i transmisja ćwierćfinału ATP Rzym 2023

Czas wyłonić ostatniego półfinalistę turnieju w Rzymie. Kto nim będzie? Stefanos Tsitsipas, a może Borna Corić? W naszym tekście znajdziesz na mecz Tsitsipas – Corić typy i analizy bukmacherskie.

Stefanos Tsitsipas – Borna Corić typy i kursy (18.05.2023)

Grek Stefanos Tsitsipas, zdaniem bukmacherów, jest faworytem rywalizacji przeciwko Bornie Coriciowi. Czy zatem to on będzie ostatnim półfinalistą turnieju ATP w Rzymie? Naszym zdaniem tak. Uważamy jednak, że Chorwat będzie w stanie postawić trudne warunki, a wszystko rozstrzygnie się w trzech setach. Stąd na mecz Tsitsipas – Corić typy na 3 sety, a także na over 25.5 gema.

Tsitsipas - Corić typy
Icon Sport

Tsitsipas co prawda nie stracił jeszcze w Rzymie ani jednego seta, a rywalizował kolejno przeciwko Borgesowi, Sonego i Musettiemu. Jednak Grek nigdy nie miał łatwego zadania w bezpośrednich meczach przeciwko Bornie Coriciowi. Bilans ich bezpośredniej rywalizacji to 3:2 dla Chorwata, a ostatnie dwa pojedynki, w tym w 2023 roku podczas United Cup, kończyły się właśnie w trzech setach. Stąd i tym razem stawiamy zakłady, że panowie zaproponują nam dłuższą rywalizację. Zwłaszcza, że Corić dochodząc do półfinału poprzedniego turnieju w Madrycie pokazał, że na mączce czuje się niczym ryba w wodzie.

Kiedy i gdzie oglądać Tsitsipas – Corić? Transmisja i stream online

Mecz Tsitsipas – Corić już 18 maja 2023 roku, nie przed godziną 20:30. Transmisja na żywo dostępna będzie na antenie Polsat Sport Extra, a darmowy stream online u bukmachera Betclic.

OGLĄDAJ TUTAJ