Sinner – Kyrgios typy, zakłady i analiza meczu

W jednym z ciekawszych starć 1/8 finału Indian Wells, Jannik Sinner zagra z Nickiem Kyrgiosem. Spodziewamy się dużych emocji!

Jannik Sinner – Nick Kyrgios typy (16.03.2022)

Zobacz jakie przygotowaliśmy na Sinner – Kyrgios typy.

Żeby postawić zakłady, kliknij na wybrany typ.

sinner kyrgios typy

Bukmacherzy spodziewają się wyrównanego meczu

Po kursach bukmacherskich widać, że eksperci spodziewają się ciekawego i wyrównanego pojedynku. Owszem, to Jannik Sinner jest zdecydowanie wyżej klasyfikowanym w rankingu tenisistą – 10 miejsce do 132 miejsca Kyrgiosa, ale ostatnie mecze Australijczyka pokazują, że jest w dobrej formie. Nick Kyrgios wygrał 4 z 5 ostatnich bojów, przegrywając jedynie z Daniłem Miedwiediewem. Wszystkie cztery zwycięstwa odniósł na czysto, bez straty seta. W poprzedniej rundzie Australijczyk wyeliminował Caspera Ruuda (8. ATP), wywołując sporą sensację. Jannik Sinner awans do 1/8 finału wywalczył poprzez wygraną nad Francuzem Bonzim (62. ATP).

Pomimo dobrej passy Kyrgiosa, czterema wygranymi w pięciu ostatnich meczach może pochwalić się też Sinner. Naszym zdaniem, co pokazują Sinner – Kyrgios typy, to właśnie Włoch ma po swojej stronie więcej atutów. Jeśli zagra na własnym poziomie, nie powinien mieć większych kłopotów z Australijczykiem. Choć owszem, spodziewamy się, że Kyrgios stawi opór. Stąd prezentujemy też ciekawe, a zarazem odważne typy na dokładny wynik 2:1 dla Sinnera.

Sinner – Kyrgios transmisja pojedynku

Mecz zostanie rozegrany 16 marca 2022 roku o nieznanej jeszcze godzinie. Transmisje zapewnią legalni bukmacherzy. To na ich stronach oraz w aplikacjach na telefon będziesz mógł oglądać Sinner – Kyrgios. Godzinę meczu zaktualizujemy już wkrótce. Liczymy na naprawdę wielkie emocje!

0 0 votes
Article Rating