Świątek – Garcia typy, kiedy, o której godzinie, gdzie oglądać transmisję?

Iga Świątek rozpoczyna turniej World Tennis League w Dubaju. Na dobry początek Polska zagra z Caroline Garcią. Zobacz, o której mecz i jakie mamy na Świątek – Garcia typy.

Iga Świątek – Caroline Garcia typy, kursy i zakłady (19.12.2022)

W przedświątecznym okresie Iga Świątek ani myśli o odpoczynku. Polka gra w World Tennis League, czyli dość specyficznym turnieju pokazowym, gdzie 18 tenisistów zostało podzielonych na cztery drużyn. Zagrają każda z każdą (kobiety, mężczyźni, mikst). W pierwszej odsłonie turnieju czeka nas między innymi mecz Świątek – Garcia.

Liczymy, że będzie to emocjonujące spotkanie, a jak widzisz, nasze na Świątek – Garcia typy wskazują Polkę jako wygraną. Mało tego, uważamy, że Iga rozstrzygnie wszystko w dwóch setach. Warto nadmienić, że mecze toczone są właśnie do dwóch setów, a w przypadku remisu, grany jest super tiebreak do 10.

Świątek - Garcia typy

Świątek jest profesjonalistką nad profesjonalistkami. Ambicja nie pozwala jej odpuszczać nawet rywalizacji na pełnych obrotach w turniejach pokazowych. I na to liczymy także i tym razem. Ostatni mecz Świątek z Garcią miał miejsce podczas WTA Finals. W listopadzie tego roku Polka dość łatwo uporała się z Francuzką, wygrywając 6:3, 6:2. Iga pokazała tym samym, że lipcowa porażka w Warszawie była tylko dziełem przypadku.

Świątek – Garcia bezpośrednie mecze

  • Świątek – Garcia 2:0 (WTA Finals 2022)
  • Świątek – Garcia 1:2 (Warszawa 2022)
  • Garcia – Świątek 0:2 (Cincinnati 2021)

Widać, że Iga ma korzystny bilans meczów z Caroline. Dwie wygrane i to do zera jasno pokazują, podobnie jak forma Świątek, kto jest faworytką. Stąd też na Świątek – Garcia kursy i nasze typy.

Kiedy gra Świątek? Godzina meczu z Garcią

Mecz Świątek – Garcia zaplanowano na poniedziałek, 19 grudnia 2022 roku. Świątek i Garcia wyjdą na kort jako drugie, podczas sesji, rozpoczynającej się o 15:00. To oznacza, że początek meczu Świątek około godziny 16:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Garcia? Transmisja

Z meczu Świątek – Garcia transmisja na Canal+. Poza tym stream online na stronie bukmachera Superbet.

Oglądaj tutaj