Kiedy gra Iga Świątek? Godzina meczu z Garcią (World Tennis League)

Kiedy gra Iga Świątek? Godzina meczu z Garcią (World Tennis League)
Icon Sport

Przed nami pierwszy mecz Igi Świątek na World Tennis League w Dubaju. Kiedy Świątek – Garcia? O której godzinie gra Iga Świątek?

Kiedy mecz Świątek – Garcia? Godzina

  • Kiedy? 19.12.2022
  • O której? Około 16:30

Iga Świątek na inaugurację World Tennis League zagra z Caroline Garcią. Mecz będzie drugim spotkaniem dnia i rozpocznie się około godziny 16:30 czasu polskiego. Wcześniej, bowiem o 15:00 zagrają Felix Auger-Aliassime i Nick Kyrgios.

Przypomnijmy, że będzie to czwarte starcie Świątek – Garcia. Do tej pory dwa razy górą była Polka, która wygrała 2:0 zarówno na finałach w tym roku, jak i przed rokiem w Cincinnati. Jedyne zwycięstwo Caroline Garcii nad Igą Świątek miało miejsce w lipcu tego roku, w Warszawie.

Zatem Świątek – Garcia godzina 16:30 jest najbardziej prawdopodobną porą rozpoczęcia tego meczu. Oczywiście to, kiedy gra Iga Świątek, o której mecz uzależnione jest w dużej mierze od tego, jak potoczy się porpzednie spotkanie Auger-Aliassime – Kyrgios. Możliwe są więc kilkunastominutowe przesunięcia. Nie powinno być jednak większych zmian. Raz, że pogoda w Dubaju jest dobra, a dwa mecze World Tennis League toczone są do dwóch setów, z ewentualnym trzecim, w formie super tie-breaka do dziesięciu.