Świątek – Noskova typy i kursy bukmacherskie (25.03.2024)

Iga Świątek z opóźnieniem wystartowała w turnieju na kortach twardych w Miami. Po wyeliminowaniu Camili Giorgi, już następnego dnia rozegra drugi mecz. Zobacz Świątek – Noskova typy przed pojedynkiem o awans do czwartej rundy.

Iga Świątek – Linda Noskova typy bukmacherskie (WTA Miami 2024)

Pierwszy mecz Igi Świątek w turnieju w Miami zobaczyliśmy w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego. Rozstawiona z numerem pierwszym liderka rankingu WTA bezlitośnie wypunktowała Camilę Giorgi. Włoszkę było stać na wygranie po zaledwie jednym gemie w obu setach. Iga Świątek mogła cieszyć się z awansu do trzeciej rundy po nieco ponad godzinie na korcie.

Po, spowodowanych deszczem, zmianach w programie turnieju, Iga Świątek przyspiesza. Efektowne zwycięstwo z Camilą Giorgi pozwoliło Polce rozpędzić się przed kolejnym meczem. Drugą przeciwniczką pochodzącej z Mazowsza zawodniczki będzie Linda Noskova. Rozstawiona z numerem 26. Czeszka ma za sobą zwycięstwo w dwusetowym meczu z Marią Timofiejewą.

Świątek - Noskova typy
Icon Sport

Linda Noskova jest 20-letnią tenisistką, która stara się coraz mocniej zaznaczać obecność w światowym tenisie. W poprzednim sezonie, jeszcze jako nastolatka, debiutowała w dorosłych turniejach wielkoszlemowych. Już w tym sezonie osiągnęła ćwierćfinał Australian Open, a w drodze do niego eliminowała Igę Świątek.

Polka i Czeszka rozegrają trzeci mecz w sezonie. Iga Świątek zrewanżowała się Lindzie Noskovej za porażkę w Australian Open i dwa tygodnie temu wygrała z nią w dwusetowym spotkaniu w Indian Wells. Forma liderki rankingu WTA wydaje się pozostawać wysoka, więc nasze Świątek – Noskova typy to zwycięstwo Polki. Ostatnie pojedynki Igi Świątek nie są długimi meczami, więc spodziewamy się rozegrania poniżej 20.5 gema.

Świątek – Noskova kursy bukmacherskie

Jak to bywa w ostatnim czasie przed każdym meczem Igi Świątek, notowania bukmacherskie stawiają ją w roli zdecydowanej faworytki. Wygraną Polki można obstawiać po kursie 1,10. Z kolei zwycięstwo Czeszki po kursie 7,20. Rozegranie w meczu poniżej 20.5 gema można zagrać po kursie 1,47. Tym samym bukmacherzy nie spodziewają się długiego starcia.

Kiedy gra Świątek z Noskovą? O której godzinie?

Tenisistki rozegrają mecz w trzeciej rundzie w nocy z niedzieli na poniedziałek. Do pojedynku dojdzie na głównej arenie w Miami. Rozpocznie się nie przed godziną 0:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Świątek – Noskova? Transmisja na żywo

Mecz Igi Świątek z Lindą Noskovą w turnieju WTA Miami 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera STS. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynek można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja jest zaplanowana w Canal+Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ