Świątek – Osaka typy i kursy bukmacherskie (29.05.2024)

Polka ma za sobą pierwsze zwycięstwo w wielkoszlemowym Roland Garros. Rywalizacja na kortach ziemnych w Paryżu nabrała rozpędu, a przed Igą Świątek drugi mecz. Zobacz Świątek – Osaka typy przed pojedynkiem o awans do trzeciej rundy turnieju.

Świątek - Osaka typy
Iconsport

Iga Świątek – Naomi Osaka typy bukmacherskie (Roland Garros 2024)

Iga Świątek przystąpiła do turnieju Roland Garros jako rozstawiona z numerem pierwszym liderka rankingu WTA. Do tego w wysokiej formie, ponieważ Polka była najlepszą tenisistką w prestiżowych imprezach w Madrycie i w Rzymie. Pochodząca z Mazowsza sportsmenka może śmiało myśleć o czwartym w karierze zwycięstwie w ulubionym turnieju wielkoszlemowym.

W pierwszym meczu tegorocznej edycji Iga Świątek stanęła na wysokości zadania i zwyciężyła w dwóch setach z kwalifikantką Leolią Jeanjean. W drugim pojedynku Polka zagra z bardziej doświadczoną tenisistką niż Leolia Jeanjean. Jej przeciwniczką będzie Naomi Osaka, która ma za sobą wygraną z Lucą Bronzetti. Do wyeliminowania Włoszki potrzebowała trzech setów.

Japonka ma 26 lat i znajduje się na 134. miejscu w rankingu WTA. W przeszłości była liderką światowej klasyfikacji. Za nią cztery zwycięstwa w turniejach wielkoszlemowych, czyli tyle samo ile jest w dorobku Igi Świątek. Naomi Osaka była dwukrotnie najlepsza na kortach twardych US Open oraz Australian Open. W Roland Garros nie wiodło jej się równie dobrze i odbijała się od trzeciej rundy.

Iga Świątek rozegrała w przeszłości dwa mecze z Naomi Osaką i oba zakończyły się po dwóch setach. W 2019 roku w Toronto zwyciężyła Japonka, a w 2022 roku w Miami lepsza była Polka. Nasze Świątek – Osaka typy to awans liderki rankingu WTA. Obstawiamy rozegranie mniej niż 20.5 gema.

Świątek – Osaka kursy bukmacherskie

Za awansem Igi Świątek przemawiają wyniki w tym sezonie, a także wcześniejsze rezultaty na kortach ziemnych. Kursy bukmacherskie nie pozostawiają wątpliwości, że Polka jest faworytką meczu. Jej zwycięstwo można obstawić po kursie 1.05. Z kolei wygraną Naomi Osaki po kursie 10.0. Rozegranie poniżej 20.5 gema w meczu można zagrać po kursie 1.36.

Kiedy gra Świątek z Osaką? O której godzinie?

Drugi mecz w Roland Garros 2024, z udziałem Igi Świątek, zostanie rozegrany w środę. Konfrontacja jest zaplanowana jako trzecia od godziny 12 na korcie Philippe'a Chatriera.

Gdzie oglądać Świątek – Osaka? Transmisja na żywo

Mecz Igi Świątek z Naomi Osaką w turnieju Roland Garros 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Superbet. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Mecze turnieju wielkoszlemowego są pokazywane w kanałach Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ