Świątek – Trevisan typy, kiedy, o której i gdzie oglądać transmisję? (United Cup)

Polska zagra z Włochami o półfinał United Cup. W jednym z meczów, Iga Świątek podejmie Martinę Trevisan. Naturalnie, to Polka jest faworytką. Zobacz nasze na mecz Świątek – Trevisan typy oraz kiedy i o której grają.

Iga Świątek – Martina Trevisan typy i kursy (04.01.2023)

Iga Świątek jest w gazie przed zbliżającym się Australian Open. Polka wygrała dwa dotychczasowe mecze na United Cup, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Najpierw raszynianka pokonała Putincewą, a później Bencić. Teraz stanie do rywalizacji z Martiną Trevisan, która nie może poszczycić się stabilną formą. Włoszka klasyfikowana jest na 27. miejscu rankingu WTA, a podczas United Cup najpierw bardzo jednostronnie przegrała z Haddad Maią, zdobywając tylko dwa gemy, a później po męczarniach pokonała w trzech setach Malene Helgo, która klasyfikowana jest w czwartej setce rankingu WTA. Mecz ze Świątek będzie dla Trevisan prawdziwym wyzwaniem.

Świątek - Trevisan typy

Nie uważamy, żeby Martina Trevisan była w stanie polepszyć swoją dyspozycję na przestrzeni kilkudziesięcu godzin. Zwłascza, że Iga Świątek w Australii jest znakomicie dysponowana i doskonale wie, jak radzić sobie z Włoszką. Polka wygrała oba dotychczas rozegrane bezpośrednie mecze z Trevisan 2:0 i w żadnym z nich nie obserwowaliśmy powyżej 19.5 gema.

Stąd też nasze na Świątek – Trevisan typy na wygraną Igi 2:0 i poniżej 19.5 gema w meczu. To powinno być dość jednostronne spotkanie. Każde inne rozstrzygnięcie i przebieg meczu będzie można uznać za sporą niespodziankę.

Bezpośrednie mecze Świątek – Trevisan

  • Świątek – Trevisan 2:0 (French Open 2020)
  • Świątek – Trevisan 2:0 (Birmingham 2019)

Panie nie grały ze sobą od ponad dwóch lat, ale Świątek w tym czasie zanotowała gigantyczny progress, a o Trevisan trudno mówić, jako o czołowej zawodnicze. Włoszka zalicza się do solidnych graczy, ale z całym dla niej szacunkiem, nie można nic więcej do tego dołożyć.

Kiedy gra Świątek z Trevisan? O której godzinie mecz?

Mecz odbędzie się już 4 stycznia 2023 roku. Kiedy Świątek – Trevisan? O której godzinie? Dość nietypowo, bowiem około 5 nad ranem czasu polskiego, tuż po zakończeniu meczu Michalskiego, który będzie pierwszą odsłoną boju Polska – Włochy.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Trevisan? Transmisja z United Cup

Transmisja Świątek – Trevisan na TVP Sport. Dodatkowo darmowy stream online będzie można zobaczyć u bukmachera Betclic, klikając w poniższy link i rejestrując darmowe konto gracza.

Oglądaj tutaj