Tsitsipas – Miedwiediew typy, zakłady i kursy na mecz

Dla niektórych kibiców to przedwczesny finał Australian Open. 4. tenisista świata, Tsitsipas zagra bowiem z numerem 2., Miedwiediewem. Kto wygra?

Stefanos Tsitsipas – Danił Miedwiediew typy i analizy (28.01.2022)

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa przedmeczowe na Tsitsipas – Miedwiediew typy.

Tsitsipas - Miedwiediew typy

Miedwiediew zrobi swoje w drodze po finał?

Rosjanin pod nieobecność Novaka Djokovicia uważany jest za głównego faworyta Australian Open. Mecz z Tsitsipasem zapowiada się jednak na najcięższe do tej pory wyzwanie. Choć nie można mówić, że Miedwiediew w drodze do półfinału Australian Open miał spacerek. Napocił się sporo w ćwierćfinale, gdzie w meczu trwającym blisko pięć godzin, 3:2 pokonał Augera-Aliassime. Tsitsipas w ćwierćfinale 3:2 pokonał Sinnera, ale wcześniej stoczył pięciosetowy bój z Fritzem.

Analizując przed Tsitsipas – Miedwiediew typy można teoretycznie zajrzeć do bilansu bezpośrednich pojedynków, ale ten… niewiele powie. W zeszłym roku Grek i Rosjanin grali ze sobą dwa razy. Na French Open Tsitsipas wygrał 3:0, ale na zeszłorocznym Australian Open górą 3:0 był Miedwiediew. To oznacza jedno – czekają nas niezłe emocje. Stawiamy na pięciosetową walkę, którą na swoją korzyść roztrzygnie Danił Miedwiediew.

Transmisja Tsitsipas – Miedwiediew

Gdzie z meczu Tsitsipas – Miedwiediew transmisja? Eurosport 1. Początek pojedynku nie wcześniej niż o 9 ranu czasu polskiego (28 stycznia 2022). Rzuć też okiem na typy na wcześniejszy mecz, Berrettini – Nadal oraz na finał Barty – Collins.