Linette – Pliskova typy, kursy, gdzie transmisja, kiedy i o której ten mecz US Open 2022? (30.08.2022)

Magda Linette nie miała szczęścia w losowaniu pierwszej rundy US Open 2022. Linette zagra w niej z Karoliną Pliskovą. Czeszka zaliczana jest do szerokiego grona faworytów nowojorskiego Wielkiego Szlema.

Linette – Pliskova typy bukmacherskie (30.08.2022)

Przygotowaliśmy dwa z myślą o meczu Linette – Pliskova typy. Oto one i dostępne kursy na wspomniane zakłady.

Trudne zadanie przed Magdą Linette

Już w pierwszej rundzie US Open 2022 Magda Linette wylosowała ubiegłoroczną ćwierćfinalistę, Karolinę Pliskovą. Czeszka chce walczyć na US Open o najwyższe laury i jest faworytką nadchodzącego meczu. Przeanalizujmy nasze Linette – Pliskova typy bukmacherskie.

Linette Pliskova typy

W swojej karierze Pliskova wywalczyła już 16 tytułów rangi WTA. W tym sezonie jeszcze tego nie dokonała, a czas umyka nieubłagalnie. Czeszka raczej nie jest faworytką US Open 2022, ale według ekspertów, powinna powalczyć co najmniej o ćwierćfinał. Jej pierwszą rywalką będzie Polka, Magda Linette. Trzymamy kciuki za naszą reprezentantkę, ale historia bezpośrednich pojedynków z Pliskovą nie napawa optymizmem. Do tej pory rozegranych zostało aż 6 takich bezpośrednich starć i aż pięć razy górą była Czeszka. Wszystkie pięć zwycięstw osiągnęła stosunkiem setów 2:0. Co prawda Linette i Pliskova ostatni raz grały przeciwko sobie w 2017 roku, ale historia tych starć i przebieg spotkań wyraźnie pokazuje, że Czeszka, Polce nie leży.

Magda Linette przystępuje do US Open 2022 po osiągnięciu ćwierćfinału w Cleveland. Wcześniej Polka odpadła w kwalifikacjach w Cincinnati. Pliskova pożegnała się z tym turniejem w 1/16 finału, a wcześniej grała w półfinale w Toronto. Czeszka można powiedzieć, że obecnie znajduje się w lepszej formie. Magda musi wspiąć się na wyżyny, jeżeli chce jej się postawić. Analizując mecz Linette – Pliskova na chłodno, uważamy jednak, że 2:0 wygra Czeszka.

Gdzie oglądać Linette – Pliskova? Transmisja na żywo

Ze względu na zbieżność godziny meczu ze spotkaniem Świątek, Linette – Pliskova raczej nie zostanie pokazany w telewizji. Mecz będzie można oglądać na pewno w Eurosport Extra oraz na stronach legalnych bukmacherów (darmowa transmisja online).

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Linette z Pliskovą? Godzina meczu

Mecz Linette – Pliskova 30 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:00, czyli dokładnie w tym samym czasie, co gra Iga Świątek.