Majchrzak – Tabilo typy, kursy, gdzie obejrzeć, o której i kiedy grają? (US Open 2022)

W pierwszej rundzie wielkoszlemowego US Open Kamil Majchrzak zagra z Chilijczykiem, Alejandro Tabilo. Wszystko wskazuje na zacięty mecz, a my liczymy, że więcej radości po końcowej piłce bedzie miał Polak.

Majchrzak – Tabilo typy, kursy i zakłady bukmacherskie (29.08)

W poniedziałek, 29 sierpnia 2022 roku rozegrany zostanie mecz Majchrzak – Tabilo. Typy prezentujemy poniżej.

Nie będzie łatwo

Alejandro Tabilo rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze. Chilijczyk aktualnie jest plasowany na 75. miejscu rankingu ATP, co oznacza, że o piętnaście pozycji wyprzedza Kamila Majchrzaka. Tabilo nie potrafi jednak w ostatnim czasie nawiązać do swoich najlepszych wyników z początku sezonu. Wówczas Chilijczyk dochodził do finałów w Cordobie i Santiago, półfinału w Sarasocie oraz ćwierćfinału w Monachium, co jest jego najlepszym w tym sezonie, obok 1/64 finału Australian Open, wynikiem.

Kamil Majchrzak także nie zachwyca w ostatnim czasie. Każdy z czterech ostatnio rozegranych turniejów, Polak kończył na pierwszym meczu. Ostatnio w Winston-Salem z Gasquetem.

Skąd zatem nasze Majchrzak – Tabilo typy na wygraną Polaka. Mamy na uwadze fakt, że Majchrzak potrafi mobilizować się na Wielkie Szlemy, a styl Chilijczyka wydaje mu się odpowiadać. Polak jest nieznacznym underdogiem w tym pojedynku, a z takiej pozycji, zawsze przystępuje się do rywalizacji z mniejszym stresem. Zwłaszcza, kiedy obaj mają sporo do udowodnienia na korcie. Nie wydaje nam się jednak, żeby mecz Majchrzak – Tabilo zakończył się w trzech setach. Gramy zatem także na Majchrzak – Tabilo typy na over 3 setów.

Gdzie obejrzeć Majchrzak – Tabilo? O której i kiedy mecz US Open 2022?

Mecz możesz oglądać w poniżej wskazanych źródłach. Niewykluczone, że ze spotkania Majchrzak – Tabilo transmisja dostępna będzie również na kanale Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Początek meczu 29 sierpnia 2022, dokładnie o godzinie 17:00.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ