Świątek – Paolini typy, kursy, kiedy i o której godzinie mecz, gdzie transmisja? (US Open 2022, 30.08.2022)

Na US Open Iga Świątek przystępuje z jasno określonym celem. Wrócić do swojego najlepszego tenisa. Czy to się uda i co da? Zobaczymy. Na miejmy nadzieję, że dobry początek, Polka zagra z Włoszką, Jasimine Paolini. Kiedy, o której i jakie mamy typy? Sprawdź.

Świątek – Paolini typy bukmacherskie US Open 2022 (30.08)

Zanim przejdziemy do szczegółowej analizy meczu, zobacz jakie mamy na Świątek – Paolini typy i jak wyglądają kursy bukmacherskie.

Czy to już najwyższy czas?

Wielu kibiców i ekspertów zastanawia się, czy Iga Świątek pożegnała już kryzys, który towarzyszył jej na poprzednich turniejach, i na US Open 2022 wróci do swojej najwyższej dyspozycji? Bukmacherzy faworyzują Polkę, jako główną kandydatkę do wygrania tegorocznego US Open. I miejmy nadzieję, że Iga potwierdzi to w pierwszej rundzie, w meczu Świątek – Paolini. Typy, które przygotowaliśmy to wygrana Polki 2:0 oraz poniżej 19.5 gema w całym meczu. Poniżej znajdziesz ich uzasadnienie.

Swiatek - Paolini typy

Na papierze mecz Świątek – Paolini wygląda jak łatwy spacerek dla liderki światowego rankingu. Jednak Iga nigdy nikogo nie lekceważy, a tymbardziej po ostatnich występach, musi podejść do meczu z Paolini jak najbardziej na poważnie. Ciekawostką jest fakt, że w tym meczu będziemy mieli polskie akcenty. Włoszka Jasmine Paolini bardzo dobrze mówi w naszym języku, o czym przekonaliśmy się, podczas turnieju w Warszawie, na którym dotarła aż do półfinału, przegrywając ostatecznie z Garcią. Paolini ma babcię Polkę.

Z czysto tenisowego punktu widzenia, Paolini klasyfikowana jest na 56. miejscu światowego rankingu. Jak do tej pory nigdy nie udało jej się wyjść poza 1/64 finału na Wielkich Szlemach. W tym sezonie odpadała już w pierwszej rundzie, kolejno Australian Open, Roland Garros oraz Wimbledonu. Najdalej zaszła w Warszawie i Palermo, kiedy na turniejach rangi WTA grała w półfinałach.

Iga Świątek kapitalnie radziła sobie na początku sezonu, ale ostatnio złapała zadyszkę. W Toronto i Cincinnati, a więc na dwóch ostatnio rozegranych turniejach na kortach twardych odpadała już w swoich drugich meczach. Odpowiednio z Haddad Maią i Keys, a więc niżej notowanymi rywalkami. Tymbardziej w meczu Świątek – Paolini, Polka będzie chciała udowodnić, że to tylko chwilowy kryzys i na US Open 2022 jest gotowa na 100%.

Stąd stawiamy na Świątek – Paolini typy na pewną i szybką wygraną raszynianki. Oby tak właśnie było.

Kiedy gra Świątek z Paolini? O której godzinie początek?

Mecz Świątek – Paolini rozpocznie sesję w dniu 30 sierpnia 2022 roku (wtorek). Co za tym idzie, początek spotkania punktualnie o godzinie 17:00 czasu polskiego. To rewelacyjna wiadomość dla polskich kibiców.

Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Paolini? Transmisja na żywo

Gdzie oglądać Świątek – Paolini? Transmisja na jednym z kanałów Eurosportu, a dodatkowo darmowe transmisje online na poniżej wskazanych stronach internetowych.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ