Świątek – Stephens gdzie obejrzeć mecz? Na jakim kanale? Kiedy gra Iga w drugiej rundzie US Open 2022?

Po zwycięstwie nad Włoszką Jasmine Paolini, Iga Świątek przystępuje do drugiej rundy US Open 2022. Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Stephens? Kiedy i na jakim kanale będzie transmisja na żywo? Sprawdź.

Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Stephens? Kiedy gra i na jakim kanale transmisja?

W drugiej rundzie US Open 2022, Iga Świątek zagra z Amerykanką Sloane Stephens. Z meczu Świątek – Stephens transmisja na żywo na kanale Eurosport 1. Ponadto, mecz, jak i wszystkie pozostałe mecze US Open 2022, będzie można zobaczyć na stronach legalnych bukmacherów za pośrednictwem ich darmowych transmisji online. Wszystkie źródła na mecz Świątek – Stephens gdzie obejrzeć, znajdziesz poniżej.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

Ten mecz już 1 września 2022 roku. Spotkanie tak, jak przypuszczaliśmy, trafiło na kort centralny w Nowym Jorku i rozpocznie czwartkową sesję. To oznacza, że Świątek – Stephens rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Świątek - Stephens gdzie obejrzeć

Nie ma co ukrywać, Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką i liczymy, że pewnie zamelduje się w trzeciej rundzie wielkoszlemowego US Open 2022. Trzymamy kciuki za mecz Świątek – Stephens. Jazda Iga!