US Open 2022 wyniki na żywo – 1/8 finału (05.09.2022)

Czas poznać kompletne grono ćwierćfinalistów i ćwierćfinalistek US Open 2022. Wyniki na żywo z ostatniego dnia rywalizacji w 1/8 finału sprawdzisz poniżej.

US Open 2022 wyniki na żywo (05.09.2022)

Okno, gdzie sprawdzisz wyniki meczów US Open 2022 na żywo załaduje się poniżej. Poczekaj kilkanaście sekund, żeby je zobaczyć. Strona odświeża się automatycznie.

Bez dwóch zdań, w poniedziałek na US Open wyniki meczów, które zwracają naszą uwagę, to przede wszystkim konfrontacja Igi Świątek z Jule Niemeier. Liczymy, że Polka awansuje do ćwierćfinału wielkoszlemowego turnieju, bowiem jest zdecydowaną faworytką. Tego wieczoru i nocy będziemy jednak świadkami jeszcze kilku innych, równie interesujących meczy US Open 2022. Wyniki na żywo wszystkich znajdziesz powyżej.

US Open 2022 wyniki na żywo

Co ciekawe, wczoraj dość niespodziewanie z US Open 2022 odpadł Danił Miedwiediew, a dziś będziemy mieli okazję śledzić mecz innego, z wielkich faworytów. Rafael Nadal zagra z Francisem Tiafoe. Poza tym, Cilić z Alcarazem oraz Iwaszka, który spróbuje sprawić sensację w meczu przeciwko Sinnerowi. W rywalizacji Pań, na US Open wyniki meczów, które nas ciekawią to przede wszystkim dwie dzisiejsze konfrontacje, a mianowicie: Collins – Sabalenka oraz Kvitova – Pegula. O Idze Świątek już wspomnieliśmy. Liczymy, że to będzie kolejny, fantastyczny i emocjonujący wieczór oraz noc z nowojorskim turniejem.