US Open 2022 wyniki meczy 1/4 finału na żywo (07.09.2022)

Za nami pierwsze ćwierćfinały US Open 2022. Wyniki mogły zaskoczyć, ale czas na kolejny wieczór i noc emocji dla polskich kibiców.

US Open 2022 wyniki na żywo (07.09.2022)

Poniżej znajdziesz na bieżąco aktualizowane US Open 2022 wyniki na żywo. Strona nie wymaga odświeżania.

W pierwszym ćwierćfinale US Open, Ruud ograł Berrettiniego, a faworyzowana Jabeur poradziła sobie z Tomljanović. Jednak w nocy US Open wyniki zaskoczyły. Chaczanow dość niespodziewanie ograł będącego w dobrej dyspozycji Kyrgiosa. Wściekły Australijczyk aż połamał rakietę. Czas na dalszą część emcoji, a w nocy z 7 na 8 września na korcie zobaczymy między innymi Igę Świątek.

US Open 2022 wyniki na żywo

7 września ćwierćfinały rozpoczną się od meczu Pliskovej z Sabalenką. Później do gry wkroczą panowie, a mianowicie Rublow i Tiafoe, który sprawił sensację w starciu przeciwko Rafaelowi Nadalowi. Czy Amerykanin awansuje do półfinału US Open 2022? Wyniki meczów będziemy śledzić z zaciekawieniem.

W nocy, jak już nadmieniliśmy na korcie pojawi się Iga Świątek, w meczu z Jessicą Pegulą. Liczymy na trzecie z rzędu zwycięstwo nad Amerykanką. Ukoronowaniem ćwierćfinałów będzie starcie Alcaraza z Sinnerem. Już nie możemy się doczekać aż poznamy kompletne wyniki meczów US Open 2022 i pełny skład półfinałów. Skwitujemy to krótko. Jazda Iga!