Berankis – Nadal typy, kursy, zakłady na Wimbledon 2022

Jak dobrze wiemy, ostatecznie Rafael Nadal wystartował na Wimbledonie i wygrał swój mecz w pierwszej rundzie. Czas na drugą odsłonę rywalizacji, w której rywalem Hiszpana będzie Litwin, Ricardas Berankis.

Berankis – Nadal typy bukmacherskie (30.06.2022)

Już w najbliższy czwartek mecz Berankis – Nadal. Typy naszej redakcji sprawdzisz poniżej. Wyselekcjonowaliśmy bukmacherów z najlepszymi kursami.

Do trzech razy sztuka?

Choć do końca nie wiadomo było, czy Rafael Nadal wystartuje na Wimbledonie, to kiedy okazało się to jasne, Hiszpan zaliczany jest do grona faworytów. Choć trawiaste korty nie są jego ulubionymi, to w tym sezonie prezentuje wyborną formę. Na dwóch ostatnich Wimbledonach, w których wziął udział, zachodził do półfinałów (2018 i 2019 rok). W tym sezonie celem minimum jest zapewne to samo. Rafael Nadal wygrał już pierwszy mecz, w którym 3:1 pokonał Francisco Cerundolo. W drugiej rundzie zagra z Ricardasem Berankisem. Litwin w pierwszej rundzie, w trzech setach pokonał Querrey, ale Amerykanin postawił trudne warunki.

Berankis Nadal typy

W meczu Berankis – Nadal typy nie mogą być inne, niż zwycięstwo Rafy. Panowie spotkali się ze sobą już w tym roku w Melbeourne. W styczniu mecz Nadal – Bernakis zakończył się wynikiem 2:0. Tym razem także nie spodziewamy się, żeby Litwin, który jest notowany na 106. miejscu rankingu ATP był w stanie urwać Nadalowi seta. Jego styl gry wydaje się bowiem idealnie odpowiadać Hiszpanowi. W naszym odczuciu ten mecz zakończy się dość szybko, a Nadal zdobędzie o co najmniej 8.5 gema więcej, od swojego rywala.

Kiedy gra Nadal? O której mecz?

Mecz Berankis – Nadal będzie drugim meczem dnia (30.06.2022) na korcie centralnym Wimbledonu. Sesja zaczyna się o 14:30, zatem początek meczu Nadala zapewne po 16:00. Wcześniej zagrają bowiem kobiety, Boulter – Pliskova.

Gdzie obejrzeć mecz Nadala z Berankisem?

Darmowe transmisje na poniższych stronach.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.