Chwalińska – Siniakova typy, o której, kiedy i gdzie obejrzeć na żywo? (Wimbledon 2022)

Maja Chwalińska po raz pierwszy zakwalifikowała się do drabinki turniejowej Wielkiego Szlema. Na początek Wimbledonu czeka ją starcie z Kateriną Siniakovą.

TEN MECZ ZA NAMI. SPRAWDŹ TYPY NA KOLEJNY >>

Chwalińska – Siniakova typy i zakłady bukmacherskie (27.06.2022)

Sprawdź nasze darmowe Chwalińska – Siniakova typy i dotyczące ich kursy.

Trudne zadanie przed Mają Chwalińską

chwalińska siniakova typy

Debiutująca w wielkoszlemowej imprezie Maja Chwalińska (172. WTA) zagra z doświadczoną Kateriną Siniakovą (63. WTA). Owszem, Czeszka w ostatnim czasie gra dużo poniżej oczekiwań. Przegrała trzy ostatnie mecze, odpadając w pierwszych rundach takich imprez, jak Roland Garros czy Berlin i Bad Homburg. Niemniej jednak, to wciąż rywalka, dysponująca ogromnym potencjałem, a przede wszystkim doświadczeniem na Wimbledonie. Grała w każdej z sześciu ostatnich edycji tego Wielkiego Szlema. Siniakova przed rokiem dotarła do trzeciej rundy.

Liczymy na dobry występ Mai Chwalińskiej, ale w naszym odczuciu, o niespodziankę będzie niezwykle ciężko. Gramy na Chwalińska – Siniakova typy na wygraną Czeski i dwa sety w tym meczu 1. rundy Wimbledonu 2022.

O której gra Chwalińska z Siniakovą? Kiedy mecz?

27 czerwca 2022 roku. Maja Chwalińska i Katerina Siniakova rozpoczną sesję na korcie numer 16. W związku z tym ich mecz rozpocznie się o godzinie 12:00.

Gdzie obejrzeć mecz Chwalińska – Siniakova na żywo?

O tej samej godzinie gra Hurkacz, ale liczymy, że mecz Chwalińska – Siniakova będzie także transmitowany na sportowych antenach Polsatu. Dodatkowo możesz skorzystać ze stron legalnych zakładów bukmacherskich i ich darmowych transmisji online.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.