Fritz – Nadal typy, kursy i zakłady Wimbledon 2022

Czas dokończyć ćwierćfinały Wimbledonu. Ukoronowaniem tej fazy turnieju będzie mecz Fritz – Nadal. Czy Amerykanin sprawi niespodziankę i pokona faworyzowanego Hiszpana?

Taylor Fritz – Rafael Nadal typy (Wimbledon 2022, 06.07.2022)

Sprawdź wybrane przez nas na mecz Fritz – Nadal typy bukmacherskie.

Nadal dopełni formalności?

Rafael Nadal jest faworytem meczu ćwierćfinałowego przeciwko Taylorowi Fritzowi. Udział Hiszpana w Wimbledonie do końca nie był pewny, ale wydaje się, że po kontuzji stopy nie ma już śladu. Rafa pokonał w Londynie kolejno Cerundolo, Berankisa, Sonego i Van De Zandschulpa. O ile dwa pierwsze mecze nie były spacerkiem, to w dwóch kolejnych Nadal wygrał bardzo przekonująco i w dodatku bez straty seta. Teraz jest faworytem ćwierćfinału Fritz – Nadal i to w oczach ekspertów zdecydowanym.

fritz nadal typy

 

Czy Taylor Fritz ma czym postraszyć Nadala? Przede wszystkim wrażenie robi to, że Amerykanin nie stracił na Wimbledonie 2022 jeszcze seta. I nie można deprecjonować tego osiągnięcia nawet, jeśli spojrzymy, że nie grał przeciwko wielkim nazwiskom. Fritz pokonał kolejno Musettiego, Graya, Molcana oraz Kublera. Trudno nie odnieść wrażenia, że Rafael Nadal będzie dla niego najbardziej wymagającym rywalem w ostatnim czasie.

My ze swojej strony stawiamy na Fritz – Nadal typy na wygraną Hiszpana. Spodziewamy się jednak, że będziemy świadkami przynajmniej czterech setów. Wtorkowe ćwierćfinały przyniosły nam po pięć setów, co pokazuje, że na Wimbledon wszyscy, którzy zakwalifikowali się do tej fazy turnieju, przygotowali dobrą fornę. Fritz do tej pory grał przeciwko Nadalowi trzykrotnie. Dwa mecze padły łupem Hiszpana, ale w ostatnim, rozegranym w marcu 2022 w Indian Wells górą był Taylor Fritz. Spodziewamy się ciekawej konfrontacji, tak jak już wspomnieliśmy, zwieńczonej zwycięstem Nadala. Hiszpan wygrał 9 z 10 ostatnio rozegranych spotkań.

Kiedy gra Nadal? O której mecz z Fritzem?

Początek meczu 6 lipca 2022 roku, około 16:00. Najpierw czeka nas ćwierćfinał Garin – Kyrgios.

Gdzie oglądać Fritz – Nadal (Wimbledon 2022 ćwierćfinał)?

Mecz Fritz – Nadal obejrzysz na poniższych stronach. Są to darmowe transmisje online.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.