Kawa – Marino typy, gdzie oglądać, o której i kiedy mecz pierwszej rundy Wimbledonu 2022?

Katarzyna Kawa przebrnęła przez trzyrundowe eliminacje Wimbledonu i staje do rywalizacji w pierwszej rundzie. Czeka ją pojedynek z Kanadyjką, Rebeccą Marino. Kto wygra? O której i kiedy mecz? Sprawdź szczegóły.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I TYPY NA KOLEJNY MECZ KATARZYNY KAWY >>

Kawa – Marino typy bukmacherskie na 1. rundę Wimbledonu 2022 (27.06.2022)

Oto nasze na mecz Kawa – Marino typy i odpowiadające im kursy bukmacherskie.

Kanadyjka wyraźną faworytką

Katarzyna Kawa po raz drugi w karierze weźmie udział w Wielkim Szlemie. Wcześniej, w 2020 roku opadła w pierwszej rundzie US Open. Czas na Wimbledon 2022. Na początek polską kwalifikantkę czeka trudne zadanie. Rebecca Marino to doświadczona Kanadyjka, która prezentuje dobrą formę na kortach trawiastych w tym sezonie. W ostatnim turnieju w Eastbourne dotarła do 1/16 finału, gdzie postawiła trudne warunki Włoszce Giorgi. Wcześniej w 1/16 finału w Birmingham postraszyła Jelenę Ostapenko. Czy Katarzyna Kawa będzie w stanie jej się postawić?

Kawa Marino typy

Naszym zdaniem tak, ale mecz zakończy się wygraną Marino. Stąd na Kawa – Marino typy na wygraną Kanadyjki, ale i trzysetowe spotkanie. Oby Katarzyna zagrała na swoim poziomie, a wówczas jesteśmy pewni, że tanio skóry nie sprzeda. Nawet, jeśli na ostatnim trawiastym turnieju w Birmingham, Katarzyna Kawa odpadła już w pierwszym meczu, z klasyfikowaną w czwartej setce rankingu Eden Silvą. W eliminacjach Wimbledonu pokazała, że wraca na właściwe obroty. Oby było to widać w meczu Kawa – Marino.

O której gra Kawa z Marino? Kiedy spotkanie?

27 czerwca 2022 roku. Mecz powinien rozpocząć się około godziny 14:00. Wcześniej na tym korcie zagrają Il-Albon i Riske.

Gdzie oglądać Kawa – Marino transmisję na żywo?

Na sportowych antenach Polsatu oraz na stronach wskazanych w tekście legalnych bukmacherów (transmisje online za darmo).

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.