Majchrzak – Kokkinakis typy, kiedy, o której mecz? (1 runda Wimbledon 2022)

Kamil Majchrzak w pierwszej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu zagra z Thanasim Kokkinakisem. Eksperci przewidują wyrównany pojedynek. Sprawdź, o której grają i jakie są nasze typy.

Majchrzak – Kokkinakis typy, zakłady i kursy bukmacherskie (27.06.2022)

Przygotowaliśmy dwa darmowe na mecz Majchrzak – Kokkinakis typy. Warto się z nimi zapoznać oraz przeczytać dostępną poniżej analizę meczu.

Najtrudniejszy jest pierwszy krok?

Kamil Majchrzak po raz drugi podejdzie do głównej drabinki Wimbledonu, a jego rywal, Thanasi Kokkinakis po raz trzeci. Do tej pory, wszystkie swoje występy na lodyńskiej imprezie kończyli w pierwszej rundzie. Jak zatem widać, jeden z nich, przełamie tę niemoc. Liczymy, że będzie to właśnie Kamil Majchrzak. Polak co prawda nie zachwycał przed Wimbledonem i przegrał 4 z 5 ostatnich meczy, ale wiemy, że doskonale potrafi mobilizować się na najważniejsze spotkania.

Majchrzak Kokkinakis typy

Skąd nasze na Majchrzak – Kokkinakis typy? Wierzymy w Kamila. Do tej pory przeciwko sobie grali jeden raz, ale mecz ten miał miejsce w 2018 roku i wygranej Kokkinakisa nie trzeba szczególnie rozkładać na czynniki pierwsze, bo to już kawał historii. Napisaliśmy, że Majchrzak nie imponuje formą, ale i Australijczyk nie ma czym postraszyć Polaka. Przegrał trzy ostatnie mecze, a szczególnie bolesna była porażka z notowanym na 281. miejscu rankingu ATP, Finem Virtanenem. Sam Kokkinakis zajmuje 82. miejsce, a Kamil Majchrzak plasuje się dziewięć pozycji niżej.

Naszym zdaniem mecz Majchrzak – Kokkinakis nie zakończy się szybko. Będziemy świadkami przynamniej czterech gemów, co w naszym odczuciu, jest niemal pewne przy dwóch, tak bardzo wyrównanych tenisistach. Zatem to nasze kolejne typy na mecz pierwszej rundy Majchrzak – Kokkinakis.

O której gra Kamil Majchrzak? Kiedy mecz z Kokkinakisem?

Kamil Majchrzak zagra 27 czerwca, w drugim meczu po zakończeniu pojedynku Chwalińska – Siniakova. Spodziewamy się zatem, że mecz Majchrzak – Kokkinakis rozpocznie się około 14:00.

Gdzie obejrzeć mecz Kamil Majchrzak – Thanasi Kokkinakis? Transmisja na żywo

Transmisja na sportowych kanałach Polsatu oraz online w legalnych zakładach bukmacherskich, wymienionych w tekście.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.