Wimbledon 2022 – gdzie oglądać mecze na żywo?

Co przyniesie Wimbledon 2022? Gdzie oglądać mecze na żywo? Sprawdź wszelkie szczegóły. Bądź na bieżąco z tym, jak radzą sobie najlepsi tenisiści na świecie, w tym Polacy, podczas turnieju trwającego od 27 czerwca do 10 lipca 2022 roku.

Gdzie oglądać Wimbledon 2022 na żywo?

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Jak zatem widzisz, z Wimbledon 2022 transmisje możesz oglądać zarówno z powodzeniem na stronach legalnych bukmacherów, jak i za pośrednictwem telewizji satelitarnej.

Jak oglądać Wimbledon 2022 transmisje u bukmacherów?

Na samym początku warto przytoczyć kilka zalet oglądania Wimbledonu 2022 w zakładach bukmacherskich. Przede wszystkim, możesz obejrzeć Wimbledon 2022 na żywo gdziekolwiek jesteś i to bez względu, czy masz przy sobie komputer czy telefon komórkowy.

Mało tego, nawet jeżeli szukasz z Wimbledon 2022 transmisje meczy, które nie są szczególnie popularne, zawsze znajdziesz je w zakładach bukmacherskich. Legalni bukmacherzy transmitują każdy mecz Wimbledonu, co jest sytuacją bez precedensu. W telewizji satelitarnej znajdziesz tylko najważniejsze mecze, a czasami, kiedy godziny spotkań się na siebie nakładają, to nawet i nie wszystkie z nich.

Wimbledon 2022 gdzie oglądać?

Skoro wiesz Wimbledon 2022 gdzie oglądać w zakładach bukmacherskich, to warto też odpowiedzieć sobie na pytanie, jak to robić? Jakie formalności należy spełnić?

Kluczowym warunkiem jest rejestracja u wybranego przez siebie bukmachera. Proces ten jest darmowy i niezwykle szybki – trwa około jednej minuty. Mając konto gracza, jesteś już w połowie drogi, żeby oglądać Wimbledon 2022 transmisje na żywo. Spójrz na pozostałe wymagania bukmacherów, transmitujących turniej w Londynie.

  • STS – żeby oglądać Wimbledon na żywo, oprócz konta gracza, należy także wysłać dowolny zakład (stawka min. 2 zł). Wówczas przez 24 godziny możesz obejrzeć wszystkie mecze Wimbledonu.
  • Betclic – w przypadku tego bukmachera, wystarczy zarejestrować się i posiadać dodatni stan konta. Minimalny depozyt to 1 złotówka. Dzięki temu będziesz mógł obejrzeć transmisje Wimbledonu całkowicie za darmo.
  • Fortuna – kolejnym bukmacherem, posiadającym na Wimbledon transmisje jest Fortuna. W tym przypadku konieczne jest wysłanie dowolnego zakładu (stawka min. 2 zł). Dzięki temu przez 7 dni możesz oglądać mecze Wimbledonu na żywo.

Jak zatem widać, odpowiadając na pytanie Wimbledon 2022 gdzie obejrzeć, nie trzeba spełniać zbyt wielu formalności, żeby śledzić na żywo wszystkie mecze Wielkiego Szlema.

Gdzie obejrzeć Wimbledon 2022 w telewizji?

Oczywiście, niczego nie narzucamy i możesz obejrzeć Wimbledon także w telewizji. W tym przypadku prawa do transmitowania turnieju posiada Grupa Polsat. Mecze będą pokazywane na sportowych antenach tego medium, a więc Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News. Niewykluczone, że najważniejsze mecze, jak półfinały czy finały będą transmitowane również na głównej antenie Polsatu.

Wimbledon gdzie obejrzeć? Bukmacherzy vs Telewizja

Jak już wspomnieliśmy, telewizja ma pewne ograniczenia. Głównym z nich jest liczba kanałów. Co za tym idzie, Polsat nie będzie pokazywał wszystkich, a wyłącznie wybrane spotkania. Dlatego sugerujemy oglądać transmisje Wimbledonu na stronach legalnych zakładów bukmacherskich. Raz, że jest to wygodniejsze (komputer, telefon, tablet), a dwa, masz pod ręką wszystkie mecze na żywo.

Dodatkowo, podczas oglądania Wimbledonu, pod ręką masz zakłady na żywo. Jeżeli jesteś fanem typowania, to możesz skorzystać z tej możliwości i postawić na to, jak zakończy się trwający mecz. To z pewnością ciekawe rozwiązanie.