Wimbledon 2022 kwalifikacje: Polacy ze zmiennym szczęściem, kiedy następne mecze?

Wiemy już, którzy Polacy zagrają na Wimbledonie, ale to jeszcze nie koniec, bowiem dwie Polki wciąż walczą w kwalifikacjach. Z eliminacjami musiał się niestety pożegnać Kacper Żuk, który opadł już w pierwszej rundzie.

wimbledon 2022 kwalifikacje

Trwają Wimbledon 2022 kwalifikacje – wyniki Polaków

Kacper Żuk przegrał w pierwszym dniu eliminacji i marzenia o Wimbledonie musi odłożyć przynajmniej do następnego roku. Zdecydowanie lepiej zaprezentowały się za to nasze panie.

Katarzyna Kawa po ponad dwugodzinnym meczu, w trzech setach pokonała Szwajcarkę Susan Bandecchi. W drugiej rundzie kwalifikacji zagra z 25-letnią Amerykanką, Sophie Chang, która jest klasyfikowana na 120. miejscu rankingu WTA. To o 12 miejsc wyżej, niż Katarzyna Kawa.

Dobrze rozpoczęły się też Wimbledon 2022 kwalifikacje dla Mai Chwalińskiej. Druga z Polek także potrzebowała trzech setów. Maja ograła Hiszpankę Alionę Bolsovą Zadoinov, a w drugiej rundzie eliminacji Wimbledonu zagra przeciwko 32-letniej Rumunce, Alexandrze Cadanțu-Ignatik. To 174. rakieta świata.

Kwalifikacje Wimbledon 2022 – kiedy mecze Polek i gdzie oglądać?

Obie Polki nie będą miały długiego odpoczynku. Wimbledon 2022 kwalifikacje to bardzo intensywny czas, jak zresztą cały Wielki Szlem. Katarzyna Kawa i Maja Chwalińska w drugiej rundzie eliminacji Wimbledonu zagrają już jutro 22 czerwca 2022. Oba mecze będzie można oglądać za pośrednictwem strony internetowej bukmachera Fortuna. Transmisje są darmowe, a wystarczy założyć konto i postawić dowolny zakład (nawet za 2 złote). Mało tego, na start możesz otrzymać darmowy zakład 20 złotych.

Nowa
2720
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
100% do 2100 zł, 20 zł freebet, 600 zł cashback
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Tutaj sprawdzisz gdzie oglądać mecze Polaków i pozostałe podczas Wimbledonu.

0 0 votes
Article Rating